Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#76638

(PW) ·
| Do ulubionych
Niedawne święta były dla wielu powodem do kupna... tak, prezentów. My od norm raczej nie odbiegaliśmy, więc nikt się chyba nie zdziwi, że myśląc nad prezentem dla rodzicielki rozważaliśmy zastąpienie jej 10-cioletniego laptopa małym, mobilnym tabletem z dopinaną klawiaturą.

Warto zwrócić uwagę na to, że takie gotowe zestawy (tablet+klawiatura) podchodzą kategorią pod laptopy, ale z lżejszym systemem. W naszym zakupie ważnym aspektem było znalezienie tableta pod (uwaga!) Windowsem. Jak wiadomo - zakup sprzętu rzecz łatwa, ale dopiero jak się znajdzie TEN KONKRETNY, a tu znaczna większość na rynku niestety (dla nas) na Androidzie. Długie godziny poszukiwań, czytania opinii i rankingów i... JEST! Zrzutka rodzinna, bo przecież prezent nie na jedną kieszeń i już tup tup tup do sklepu aby wybranego zakupu dokonać.

Tam cud, miód i orzeszki, produkt na raty 0%, zniżka przedświąteczna jakaś też się znalazła, no i przy okazji proponowanych dodatków - tylko za 1zł oferują dodatkowo program antywirusowy od dalekiego kuzyna pana McDonalda. Skoro tak to czemu nie, tylko 1zł, może potomek pana Afee radzi sobie lepiej z intruzami niż jego darmowi pobratymcy - bierzemy.

Piekielność wyszła na jaw przy próbie instalacji - tak, zgadliście, produkt jest kompatybilny tylko z systemami Android, czego nie omieszkano wspomnieć drobnym druczkiem na tekturce z kodem. Smaczku może dodać fakt, że przy rejestracji produktu trzeba wypełnić cały formularz na końcu którego uzyskuje się link do ściągnięcia programu właściwego. Nie otrzymuje się go na maila, ani nie przypisuje do unikalnego konta klienta, więc trudno się dziwić, że kod produktu może być wpisany w formularzu tylko raz. Czyli pomimo tego, że program nie został zainstalowany - bez tego pierwotnego linku nie da się już zainstalować programu na innym urządzeniu. Voila.

Ciekawe ile takich złotówek już uzbierali, słyszałam, że mikropłatności są całkiem dochodowe ;)

Drobnym_druczkiem

Skomentuj (24) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 130 (178)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…