Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#81374

(PW) ·
| Do ulubionych
Na Allegro jest sprzedawca BestBuy24h.
W dniu 26 września 2017r. kupiłem u niego telefon. I co do przebiegu transakcji nie mam zastrzeżeń. Jednak po miesiącu telefon ulega uszkodzeniu. Przestaje działać dół wyświetlacza gdzie wyświetlają się trzy przyciski androida.

W dniu 27 października telefon został odesłany do reklamacji. W dniu 9 listopada Pan mi odpisuje, że reklamacja odrzucona, bo serwis stwierdził zalanie. Kulturalnie Panu odpisałem, że może jestem już starszy człowiek, ale mocz nadal trzymam i mając go w kieszeni spodni na pewno go nie zalałem. Poza tym nie działa część wyświetlacza, a nie cały telefon. W związku z tym proszę Pana o odesłanie telefonu wraz z kopią reklamacji jaką do nich wysłałem, bo chcę mieć czarno na białym że wysłałem telefon z uszkodzonym wyświetlaczem, a nie panu w serwisie się kawa wylała. Napisałem również że oddam telefon do rzeczoznawcy i oddam sprawę do sądu. Pan właściciel napisał, że wyśle telefon do producenta.

W międzyczasie wystawiłem komentarz negatywny nie za sprzedaż, ale za obsługę posprzedażową. Pan zadzwonił żeby usunąć komentarz, bo telefon zostanie wymieniony przez producenta na nowy. Głupi byłem, bo się zgodziłem. Jak wejdziecie sobie w komentarze tego sprzedawcy to negatywne komentarze dotyczą głównie obsługi posprzedażowej. Część jest, część jest usuwana, bo pewnie tak jak ja ludzie wierzą Panu Olafowi. Po kolejnej mojej interwencji dostaję informację, że producent wysyła nowy telefon. Mamy 6 luty, a ja nie mam ani telefonu ani pieniędzy.

Pan Olaf nie odpisuje na maile, bardzo ciężko jest się dodzwonić.
Piekielny jest sprzedawca BestBuy24h, bo nie potrafi zająć się obsługą posprzedażową, piekielny jest serwis, który uważa że każdy człowiek to idiota i uwierzy w ich ekspertyzę, i piekielny jestem ja bo zgodziłem się na anulowanie komentarza i tak długo potulnie czekam aż ktoś mi odda moją własność.

BestBuy24h

Skomentuj (31) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 96 (132)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…