Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Canarinios

Zamieszcza historie od: 21 listopada 2015 - 9:33
Ostatnio: 25 lutego 2017 - 21:53
  • Historii na głównej: 61 z 125
  • Punktów za historie: 17434
  • Komentarzy: 223
  • Punktów za komentarze: 228
 
zarchiwizowany

#77132

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Analogicznie.Kilka dni temu w TV była dziewczyna, wielce obrażona jak to kontrolerzy specjalnie się na nią uwzieli i dwa razy wystawili mandaty mimo iż miała ważną migawkę. Ok doniosła potwierdzenie zakupu i mandaty anulowane, ale opłata manipulacyjna 20 zł już nie. I w TV wystąpiła że pokazywała bilet, a ten w czytniku nic i sama stwierdziła, że kontrolerzy wyłączyli czytniki i pokazała mandaty wypisane za pomocą czytników. Czyli defacto fizycznie nie miała migawki, ale TV kupiło.

komunikacja_miejska

Skomentuj (1) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -10 (Głosów: 24)
zarchiwizowany

#77098

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Hulakula napisała w komentarzu o wchodzących i pokazujących bilet. Na tramwaju turystycznym ( jest normalnym liniowym tylko stary model) są konduktorzy. Pytają się każdego, czy potrzeba bilet i informują uwaga strefa taryfowa migawka miejska traci ważność. Kontroli robić nie mogą, to często wpadamy do nich. I co zawsze wpadają osoby bez biletów lub na migawkach miejskich i nigdy nie ma tłumaczenia ja nie wiedziałem. Tylko myślałem że się uda.

komunikacja_miejska

Skomentuj (2) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -4 (Głosów: 30)
zarchiwizowany
Jak pisał Okrutny, ludzie niestety piszą skargi na wszystko, a potem jest że spisujemy biedne kobiety z dziećmi.
Ale powiedzcie kolega jest w mężem jednej z pracownic. Oboje zawsze wsiadają razem i jadą do pracy. Jakie było zdziwienie, gdy na jego nr kontrolera przychodzi skarga, jaki to był chamski i dziewczyna kontrolująca razem z nim też, że złapali pasażera i ten chyba chciał się dogadać bo wyszli,a i autobus oczywiście był niemonitorowany.
Ale skarga jest i wlicza się do ogólnej puli, tylko że zdarzenia nie było, ale wystarczyło by napisać skargę.

komunikacja_miejska

Skomentuj (3) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -17 (Głosów: 19)
zarchiwizowany
Odwołanie i skarga na mnie z powodu mojej niewiedzy, a potem skarga na dział odwołań z powodu ich niewiedzy. Uzasadnienie odwołania " Jechał w mundurze ochrony, także jako służbie mundurowej należy się darmowy przejazd, a on miał mundur i identyfikator" A tu dostał mandat.

A tu z przepisów jak to dotyczy bezpłatnych.

$4pkt14 Podróżujący w umundurowaniu: funkcjonariusze Straży Miejskiej w Łodzi, żołnierze wojskowych organów porządkowych, funkcjonariusze Policji

komunikacja_miejska

Skomentuj (5) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 47 (Głosów: 101)
zarchiwizowany

#76871

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Jak nie zaimponować dziewczynie.
Robimy kontrole jakieś 3 przystanki od końca trasy autobusu i wsiada parka, na oko po około 17-18 lat. On widać z typu cwaniaczka, ona zafascynowana nim dziewczyna.
W każdym razie byli jedyni w autobusie, to kierowca zablokował drzwi a kolega poszedł sprawdzić. I brak biletów. Oczywiście dokumentów tez nie posiadają. Cóż wzywamy policję.
Ale okazało się że mamy farta i inna ekipa ma właśnie interwencje policji na tej samej krańcówce także od razu sprawdzą. Chłopak w tym momencie stał się bardzo nerwowy, wręcz agresywny, ale nas trzech on jeden.
Podjechaliśmy pod radiowóz i poprosiliśmy policjanta by wszedł po chłopaka.
I standardowo przeszukanie, czy nie ma dokumentów. W tym momencie zwrot całej akcji. Dokumentów nie miał, ale miał metalowy pojemniczek, a w nim kilka działek prawdopodobnie, marihuany, kilka jakiegoś proszku i kilka z jakimiś pigułkami.
Bransoletki i do klatki. (ustalili potem dane chłopak 18 lat) ona jako, że razem jechali, do drugiego radiowozu i także na komisariat. Jak ona płakała, że starzy ją po prostu z domu wyrzucą. ( ona dokument miała i dziewczyna 17 lat).
Z ciekawości zapytaliśmy co z nimi teraz? A policjant, zostaną zatrzymani na 72h. On ma gorzej bo przy nim znaleźli towar, a dziewczyna idzie na dołek a w międzyczasie przeszukają jej mieszkanie a potem przekażą rodzicom.
Cóż chyba dziewczyna źle wybrała.

komunikacja_miejska

Skomentuj (35) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 47 (Głosów: 163)
zarchiwizowany

#76853

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Z innej beczki.
Wczoraj miał chodzić ksiądz po Kolendzie i chodził. Na ostatnie piętro już nie wszedł. A czemu? Rok temu babcia, która wiem, że dawała po kilka setek w kopercie odeszła i na 4 mieszkania tylko moja luba przyjęła by go, ale w kopercie symboliczne 10zł. To po co wchodzić na ostatnie piętro.

ksieza

Skomentuj (2) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -4 (Głosów: 26)
zarchiwizowany

#76307

(PW) ·
| było | Do ulubionych
W naszym zespole jest dziewczyna studentka 4 roku obecnie już nie mieszkająca w akademiku, ale o tym innym razem. W każdym razie dziewczę łączy pracę ze studiami, a i przyznam pracuje zamiast imprezować. Pomijam fakt iż połowa jej znajomych myśli, że dziewczę załatwi jak ich złapią anulowanie mandatu, a druga, że to kanarzyca i h.. jej w d…
Tak czy owak jej współlokatorka z akademika chwaliła się swoimi zarobkami w galerii handlowej, że razem ze stypendium to ma po opłatach 1000zł dla siebie. Oczywiście dogryzała Karolinie, bo pewnie taki kanar dużo nie zarabia, pewnie z 500zł.
Niestety Karo przez wieczne zabieganie i dodam to nie było celowo, zostawiła pasek jaki podpisujemy co miesiąc. A był to niezły miesiąc i w kontroli i w windykacji. Na pasku do wypłaty 7349 brutto to jest prawie 6300 na rękę.

Zaczęło się:
Postaw
Poczęstowałam się
Pożycz.

Wszystko co było w pokoju i lodówce stało się częścią wspólną. Robimy imprezę super Karolina stawia itd. Jej o zdanie nikt nie pytał.

komunikacja_miejska

Skomentuj (44) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 76 (Głosów: 204)
zarchiwizowany

#76275

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Byliśmy naszą ekipą kanarską na basenie i saunach.
Partnerka wdepnęła w duże g....o na środku sauny.
Ludzie co z wami???

ludzie

Skomentuj Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -16 (Głosów: 24)
zarchiwizowany

#76232

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Kamil S.I.A/T.K;OW;S.K...I. ten co zabił

ksieza

Skomentuj (2) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -18 (Głosów: 26)
zarchiwizowany

#76210

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Jak w historii piekielni.pl/76209 także nasz dział skarg ma kilku stałych pisarzy skarg. Skarg do których trudno nie odnieść wrażenia, że są tak idiotyczne iż szkoda klawiatury by na nie odpisać. Dam kilka przykładów.

Pani w sklepie koło domu nie ma biletów MPK choć kiedyś miała.

W godzinach szczytu jest brak miejsc siedzących w autobusie/tramwaju.

Była kontrola biletowa i złapali mnie na jeździe bez biletu a kontroler nie rozumiał, że nikt 100zł nie miał rozmienić a bilet chciałam/em kupić.

Pojazd jechał za wolno stojąc w korku.

Dlaczego kierowca na poczekał tej minuty aż dojdę.

komunikacja_miejska

Skomentuj (15) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 45 (Głosów: 125)