Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Lunoida

Zamieszcza historie od: 16 lutego 2017 - 23:57
Ostatnio: 3 września 2017 - 18:52
  • Historii na głównej: 2 z 2
  • Punktów za historie: 339
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 6
 

#79881

(PW) ·
| Do ulubionych
Biedronka. Stoję przy kasie, grzecznie czekając na swoją kolej. Mam raptem trzy rzeczy. Za mną stoi ON. Gdy nadchodzi moja kolej, ON przekłada swoje produkty przed moje i liczy na to, że wryje się przede mnie.
- Ale kto tu był pierwszy? Kogo mam skasować? - spytał kasjer, biorąc moje rzeczy. Ja klasycznie wybuchłam śmiechem.
Szanownemu Piekielnemu przyznaję Medal Krecika w kategorii "Rycie". Plan nie wypalił, ale plan cwany.

sklepy

Skomentuj (3) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 128 (144)

#77122

(PW) ·
| Do ulubionych
Na fali historii o niesprawiedliwości konkursów i ja zdecydowałam się na opisanie pewnej sytuacji. Niestety, w podstawówce byłam źle traktowana przez rówieśników. Była to banda bachorów, przez ich okrutne zachowanie 4 inne ofiary zmieniły szkołę. Problemem okazali się także niektórzy nauczyciele, którzy zamiast walczyć z przemocą, wzięli w niej udział. Wybitnie złośliwa była dla mnie wychowawczyni małych potworków, uczyła mnie wf i plastyki.

Tak się złożyło, że zajęłam I miejsce w miejskim konkursie plastycznym. Jednak nie zostałam o tym poinformowana. Pani zamiast zabrać mnie na rozdanie nagród, wzięła inną dziewczynę ze swojej klasy. Odebrała ona za mnie dyplom i nagrodę. Oczywiście przekazały mi ją później w szkole, lecz niesmak pozostał. Odebrano mi satysfakcję i przyjemność wynikającą z własnoręcznego przyjęcia nagrody.

Dla mnie, wówczas dręczonej jedenastolatki, odebranie takiej nagrody byłoby czymś wielkim. Podbudowało by mnie i podniosło wiarę w siebie. Szkoda, że pani postanowiła obdarzyć tą przyjemnością inną, lepszą jej zdaniem, dziewczynkę.

Szkoła

Skomentuj (11) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 211 (225)

1