Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Nielatwy

Zamieszcza historie od: 9 stycznia 2017 - 17:29
Ostatnio: 13 stycznia 2017 - 10:51
  • Historii na głównej: 1 z 2
  • Punktów za historie: 277
  • Komentarzy: 10
  • Punktów za komentarze: 31
 

#76641

(PW) ·
| Do ulubionych
Oto będzie historia o piekielnych pracownikach, a konkretnie zdunach. Ładnych już parę lat temu pewna nieco szurnięta staruszka, której pomagamy w kilka osób się przeprowadziła. Generalnie z jednej nory do drugiej na tej samej ulicy. Mniejsza z tym. Nowa hacjenda - kawalerka nie miała żadnego ogrzewania, ubikacji, za to grzyba pod dostatkiem (podobnie jak poprzednia). Administracja wspaniałomyślnie postanowiła jej postawić piec kaflowy.

Babcia nie radziła sobie ni w ząb z paleniem w tym nowym kafloku, bo ciągle dymiło, więc dalej się dogrzewała grzejnikami. Niedawno gdy tylko finanse pozwoliły, postanowiliśmy zdobić jej remont. Wynajęta ekipa, dużo pracy w tym rozbiórka owego kafloka i zastąpienie go tzw. kozą. Jakież było zdziwienie wszystkich i mnie akurat będącego na miejscu, gdy wyszło na światło dzienne dlaczego nie dało się w tym piecu palić! Otóż przewód kominowy był... zamurowany, a do niego dla niepoznaki "podłączona" rura z pieca.
Tak się zastanawiam, jakim nie tyle nawet fachowcem co człowiekiem trzeba być, żeby takie coś zrobić biednej zwariowanej i schorowanej staruszce??

Nowy piec działa aż miło, a komin po przebiciu dziury ciągnie na całego.

Takie rzeczy tylko w Chorzowie

Skomentuj (22) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 250 (Głosów: 262)
zarchiwizowany

#76639

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Chciałbym wyjątkowo niesympatycznie pozdrowić debila który w gliwickim Sphinxie przykleił gume na siedzeniu krzesła. Twój plan się powiódł, moje nowe zimowe spodnie poszły się je...

Może jestem dziwny ale ja bym tak zrobić nie umiał. Rozumiem przykleić gumę pod krzeslem, rozumiem choc nie pochwalam, ale na?? Nosz qr...!

Skomentuj (20) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 28 (Głosów: 114)

1