Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

grimm

Konto zamknięte

[historia]
Ocena: -1 (Głosów: 1) | raportuj
16 stycznia 2017 o 18:25

@Lypa: wzajemnie i właśnie przez takich jak ty ti jest moja ostatnia wizyta na tym zdominowanym przez frustratów portalu

[historia]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
9 stycznia 2017 o 23:24

@Armagedon: widać, że realiów służby zdrowia też nie znasz. Niestety ok. 90% pacjentów blokujących numerki do lekarzy rodzinnych to osoby starsze, które chodzą do lekarza co 2 dni po receptę na jeden z kilkunastu leków jakie przyjmują. Powód jest banalny - często są to osoby starsze chcące sobie poplotkować i nie mają nic innego do roboty. Człowiek chory, z gorączką, leswo trzymający się na nogach ewentualnie może poczekać do końca kolejki i zostanie przyjęty (wiem, że to chore ale tak jest ale dla pocieszenia dodam, że lekarz ma obowiązek taką osobę przyjąć). Niestety znam przypadki, gdzie pacjent idzie do lekarza z powodu wysokiego ciśnienia, lekarz wysyła na zmierzenie ponowne a pacjent od pielęgniarki słyszy "proszę przyjść za 2 tygodnie". Badanie, które trwa raptem 5 minut może mniej. Prawdą jest, że pacjenci nie znają swoich praw co lekarze w przychodniach i szpitalach wykorzystują. Może paść pytanie skąd niby to wiem... niestety (może stety) wychowałam się w środowisku lekarzy jako dziecko pielęgniarki.

[historia]
Ocena: -3 (Głosów: 5) | raportuj
9 stycznia 2017 o 13:51

@Lypa: irytujący są ludzie,którzy zamiast dkupiać się na przekazie całą uwagę i czas poświęcają na analizę kazdego słowa i przecinka. Przeczytałam już masę historii,w których trafiały się różne błędy,ale skupiałam się na historiach zamiast dopieprzać się do błędów. Najwyraźniej nie macie nic ciekawego do roboty lub nudne życie i brak historii do opisania.

[historia]
Ocena: -2 (Głosów: 2) | raportuj
8 stycznia 2017 o 10:34

@jass: cieszę się, że mogłaś ulżyć sobie na mojej osobie. Mam nadzieję, że trochę się dowartościowałaś i poprawiłaś swój nastrój. Na przyszłość będę wiedziała , że ta strona poświęcona jest językowi polskiemu a nie piekielnym historiom.

Zmodyfikowano 1 raz Ostatnia modyfikacja: 8 stycznia 2017 o 10:35

Komentarz poniżej poziomu pokaż
[historia]
Ocena: -3 (Głosów: 3) | raportuj
7 stycznia 2017 o 22:39

@jass: polonisto nie myl stylistyki z gramatyką. Mam nadzieję, że lepiej się poczułeś po swoich wywodach. I tak wiele jest tutaj podobnych opinii, ponieważ ludzie mają tendencję do podążania za innymi

Zmodyfikowano 1 raz Ostatnia modyfikacja: 7 stycznia 2017 o 22:44

[historia]
Ocena: -3 (Głosów: 3) | raportuj
7 stycznia 2017 o 19:57

@jass: to proszę wskaż mi te gramatyczne błędy. Dziwne word mi szwankuje chyba.

[historia]
Ocena: 3 (Głosów: 7) | raportuj
7 stycznia 2017 o 19:03

@Rak77: nie chodziło mi o picie i palenie księdza bo to jego sprawa. Wkurzylo mnie kazanie całkowicie nie dopasowane do wieku słuchaczy, a co za tym idzie ich reakcja. I skoro sam kożystał z tych używek to po co poruszać temat? To tak jakby złodziej tłumaczył dzieciom "kradzież jest zła" a rano przynosił łup do domu.

Zmodyfikowano 1 raz Ostatnia modyfikacja: 7 stycznia 2017 o 19:04

Komentarz poniżej poziomu pokaż
[historia]
Ocena: -4 (Głosów: 4) | raportuj
7 stycznia 2017 o 18:27

Ciekawe, że większość komentarzy krąży wokół poprawności językowej, choć nie był to jedyny wspomniany przykład. No poloniści mają radochę. Pamiętajcie, kilkukrotne czytanie nie znaczy, że wyłapiemy własne literówki. Przykład 1 Jestem nauczycielem na szczęście innego przedmiotu jednak nie raz ani dwa byłam świadkiem kiedy polonista prosił innego polonistę o korektę tekstu twierdzac tak jak ja, że nie widzi się wszystkich własnych błędów. Przykład 2 Kolega napisał książkę coś z fantastyki. Poświęcił jej rok kilkanaście razy czytając każdy rozdział. Kolejny etap korekta przez profesjonalistę. Zapłacił krocie za usługę. Pewien, że wszystko pod względem gramatycznym, stylistycznym i interpunkcji jest ok wysłał książkę do druku. Jakie było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że po korekcie książka ma multum błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. Więc nie ma ludzi doskonałych.

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 3) | raportuj
7 stycznia 2017 o 17:50

@Agness92: autokorekta choć tekst pisany w wordzie, żeby nie zrobić jakiejś literówki ale coś jednak się znalazło.

[historia]
Ocena: -4 (Głosów: 4) | raportuj
7 stycznia 2017 o 17:04

@jass: czasem powtórne czytanie nie daje gwarancji, że wychwyci się wszystkie błędy. Nie jestem za ignorowaniem wielkich błędów typowo gramatycznych, ale na boga czepianie się drobiazgów? Niech pierwszy rzuci kamień, kto nie robi błędów stylistycznych i wstawia wszystkie przecinki. I cieszę się, że dzięki temu tekstowi sfrustrowani ludzie będą mogli ulżyć sobie na mnie.

Zmodyfikowano 1 raz Ostatnia modyfikacja: 7 stycznia 2017 o 17:05

Komentarz poniżej poziomu pokaż
[historia]
Ocena: -5 (Głosów: 5) | raportuj
7 stycznia 2017 o 16:38

Nauczyła życia ale nie nienawiści do innych jak część internautów

« poprzednia 1 następna »