Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

jeremyxfile

Zamieszcza historie od: 6 stycznia 2017 - 4:49
Ostatnio: 27 lutego 2017 - 15:14
  • Historii na głównej: 2 z 3
  • Punktów za historie: 570
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 8
 
[historia]
Ocena: 3 (Głosów: 15) | raportuj
17 lutego 2017 o 3:40

By uniknąć natłoku znawców - nie, nie miałem pojęcia o tym, że odwali coś takiego, bo nigdy nie słyszałem by coś takiego miało miejsce :)

[historia]
Ocena: -4 (Głosów: 10) | raportuj
5 lutego 2017 o 8:27

Są jeszcze bardziej wkurzające rzeczy. Tacy co z premedytacją i sukinsyńską złośliwością blokują lewy pas na autostradzie by ich nie wyprzedzić. Jedzie równo z tirem, i nie zrobisz nic,zero reakcji na miganie, podjeżdżanie, po prostu dzika frajda dla tego z przodu. Cóż. W większości przypadków, SUV, 4 światła na poziomie oczu świecące z maksymalną mocą w moim przypadku dają do myślenia kierowcom :) Rekord - ponad 20km jazdy w ten sposób, jeszcze zanim zmieniłem na podniesione podwozie.

[historia]
Ocena: 9 (Głosów: 23) | raportuj
28 stycznia 2017 o 2:06

Pewnie wyjdę na tego złego, ale pomijając to, że sklep miał w nosie poinformowanie które było w jego obowiązku, kobieta która obsługiwała kasy raczej nie była temu winna, a i pewnie takich przypadków miewa kilka dziennie w górę, więc piekielność przypisałbym także autorce która nalegała na pokazanie informacji Bogu winnej kobiecie :) Wkurzenie wkurzeniem, ale cóż, ciśnięcie niewinnej kobiety która tylko tam pracuje też ją zapewne wkurzyło :)

[historia]
Ocena: 0 (Głosów: 2) | raportuj
9 stycznia 2017 o 9:18

@Mo08: Nie we wszystkich sklepach kasy są stawiane na jedną modłę, akurat tu dzieciak był na tyle duży by sięgnąć druku obok kasjerki, a że papierek wysuwał się w stronę klienta to wystarczyło stanąć na palcach, złapać i pociągnąć by za jednym zamachem i wyrwać rachunek, i pociągnąć trochę taśmy papierowej tak że zostało trochę białej przestrzeni pod napisami nim maszyna przecięła :)

« poprzednia 1 następna »