Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#57930

(PW) ·
| Do ulubionych
Tym razem spróbuję opisać swoją drogę przez mękę z pomarańczowymi (sieć telefoniczna).

Sytuacja pierwsza:
Tak więc w abonamencie mam do wyboru jedno z trzech 'udogodnień'. Postanowiłam od następnego okresu rozliczeniowego zmienić pakiet i pełna nadziei dzwonię na infolinię. Odbiera lekko znudzona [P]racownica.

[P]-Pomarańczowi, w czym mogę pomóc?
[J]-Witam, nazywam się szaaan, numer telefonu to 123456789. Chciałabym zmienić pakiet z abonamentu.
[P]-Tak, już chwila, już patrze.
...
[P]-Co dokładnie chciałaby Pani zmienić?
[J]-Obecnie mam aktywny pakiet na internet, a chciałabym aktywować zamiast niego darmowe trzy numery do smsowania.
[P]-Ale to tak nie można, ja nie mogę tego zmienić!
[J]-Jak to? Według umowy jest to możliwe.
[P]-No, ale ja nie mogę tego zmienić. Mogę Pani zaproponować za 5 zł pakiet 500 smsów do wszystkich.
[J]-To ja podziękuję. Do widzenia.
Do trzech razy sztuka, dzwonię po raz drugi. Tym razem odebrał facet, który... zrobił mi to od ręki.(a przynajmniej tak powiedział), ale przecież się nie da.

Sytuacja druga:
Dostaję rachunek wynoszący ponad 600 zł, co jak co, ale nie wiem co musiałabym z tym telefonem robić, przy wykupionych różnych pakietach, aby to 600 zł wydać. No to zwróciłam się po bilingi. Patrze, smsy do tych trzech numerów naliczone. Ba! Nawet cena rośnie, tak od 10 gr do 25 za sms'a. Siup, piszemy reklamacje i 2 tygodnie na rozpatrzenie. Po dwóch tygodniach list w którym pomarańczowi przyznają, że nie słusznie naliczyli mi opłaty.. za internet. Ale zaraz zaraz, jaki internet skoro ja reklamowałam opłatę za smsy? Cóż gdyby nie oni to bym się nie zorientowała, że na internecie też mnie okantowali. Kolejny telefon na infolinie skończył się informacją 'ja nic nie wiem, proszę czekać'. To czekamy. Przyszedł kolejny list 'przepraszają, pakiet już został włączony, opłata zostanie odliczona od rachunku'. A co z rosnącymi cenami za inne smsy? Cóż.. Trzeba pisać kolejną reklamacje. Zeszło się ze dwa miesiące aby umorzyli dodatkowe opłaty.

A no koniec wisienka.

Miesiąc później rachunek znowu powiększony, pakiet dalej nieaktywny. I znowu baw się człowieku w pisanie reklamacji. 'A nuż się nie będzie chciało i zapłaci'.

Pomarańczowi

Skomentuj (25) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 407 (455)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…