Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#60781

(PW) ·
| Do ulubionych
Dzwoni Pani, czy może się ze mną umówić na terenie, bo ona chce przystosować lokal na przedszkole i potrzebuje osoby do ogarnięcia papierów. Pytam o adres i słyszę w odpowiedzi:
- Piekielna 666 - noszkurfa!

Piekielna 666 to bardzo ładna, malownicza chata, która jakimś cudem ostała się w środku blokowiska. Taka pocztówkowa chata. Z ogrodem i drzewkami w ogrodzie i parkingiem i płotem ze sztachetami. I o powierzchni 80 m2, czyli tyle mniej więcej ile musiałabym przeznaczyć na kuchnię, zmywalnię, kuchnie mleczną i łazienki osobno dla dwóch grup dzieci.
Na szatnię, biuro, pow. bhp, salę zabaw i sypialnię dla dzieci potrzebowałabym jeszcze ze 100 m2.

Tłumaczę Pani przez telefon, że lokal jest zbyt mały, żeby go przystosować i jak Pani chce, to możemy spotkać się gdzieś na mieście, przybliżę jej pod jakim kątem ma oglądać potencjalne lokalizacje.
Koniec końców umawiamy się na Piekielnej 666, bo ja przez telefon oczywiście się nie znam i nie mogę wypowiadać.
Na miejscu czarno na białym machając łapami tłumaczę jej, że w tym lokalu się nie da. Daję jej podrukowane ustawy i wytyczne i mówię, na co ma zwracać uwagę. A potem taką psychicznie wymiętoloną, wypuszczam w świat na poszukiwanie lokalu.

Kto jest piekielny?
CHOLERNE BIURO NIERUCHOMOŚCI, KTÓRE OD TRZECH LAT PRÓBUJE OPCHNĄĆ TĄ LOKALIZACJE NA PRZEDSZKOLE/ŻŁOBEK. Choć powinni już zorientować się, że jest za mały.
Biorąc pod uwagę, że nie jestem jedynym architektem w mieście, a na Piekielnej 666 byłam już trzeci raz, to liczba tych ludzi musi być spora.

Skomentuj (24) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 524 (584)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…