Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#80126

(PW) ·
| Do ulubionych
Głupota ludzi nie zna granic. Sytuacja z dzisiejszego poranka.

Przebywam z moim facetem u rodziny na urlopie. Jest tutaj spore osiedle domów jednorodzinnych, między którymi są jeszcze pola uprawne. Niestety pogoda jest jaka jest. Leje i lać nie chce przestać, a i ukształtowanie terenu takie, że osiedle we wgłębieniu stoi... i rzeka nieopodal spora. No i stało się. Zalewa nas i sąsiadów. Powoli na szczęście. Choć niektórzy mają już wodę w piwnicy.

Sołtys zadzwonił po OSP. Chłopaki przyjechali szybko, rozciągnęli węże, podpięli dwie pompy. Węże musiały przejść w poprzek ulicy, więc ruch został wstrzymany i wyznaczono objazd (żeby auta nie przejeżdżały po wężach pełnych wody pod ciśnieniem).

Powiedzcie mi więc, co trzeba mieć we łbach, żeby pchać się na zamkniętą ulicę widząc, że straż zagrodziła przejazd? Żeby to chociaż nie było widoczne. Ale jest oznaczone! Z jednaj strony wozy strażackie, z drugiej biało czerwone taśmy, 6 strażaków się kręci... a ludzie ślepi wpier****ją się na zablokowana ulicę i jeszcze pretensje mają.

Najlepsza była sąsiadka, która chciała wyjechać ze swojego podwórka. Zamiast pojechać w lewo, czyli w stronę objazdu, to kazała przestawić wóz strażacki, bo ona do miasta jedzie.

I tu wisienka na torcie: jadąc objazdem nadkłada się 500 m (METRÓW) drogi. Objazd jest po prostu następną dróżką osiedla.

Oświęcimskie osiedle

Skomentuj (16) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 115 (127)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…