Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#80600

~Marvel98 ·
| Do ulubionych
Sytuacja miała miejsce przy kasie w Tesco, w jednej z większych galerii handlowych. Stoję przy kasie razem z chłopakiem, mamy kilka produktów typu przekąski i jakiś sok. Za nami około siedmiu osób, przed nami jedna osoba właśnie jest obsługiwana. Nagle podchodzi kobieta (wiek w przybliżeniu 25 lat) z wypchanym wózkiem obok niej dziecko w wieku 4-5 lat trzyma w ręce figurkę kucyka z doczepioną ceną, nieistotne dla sprawy tak czy inaczej zainteresowane, spokojne, bawi się, nie przeszkadza. I pada oczywiste pytanie, powiedziane uprzejmie lecz stanowczo jakby było tylko formalnością:

(J)- Ja
(P)- Piekielna
(F)- Facet stojący w kolejce za mną.

(P)- Przepraszam, czy mogłabym wejść w kolejkę przed panią?
(J)- Niestety ale kolejka wszystkich obowiązuje - odpowiadam spokojnym tonem.
(P)- Ale ja mam dziecko! - Zerkam na dziewczynkę, nie wygląda jakby była znudzona, wręcz przeciwnie jej uwagę całkowicie pochłania nowa zabawka. W duchu na argument o dziecku przewracam oczami czując, że kobieta nie odpuści. Po minach ludzi w kolejce widzę, że podzielają moje nieme zdanie.
(J)- A ja mam chłopaka i co z tego?
Facet stojący za mną prycha i postanawia się odezwać.
(F) - Proszę pani, jest kolejka, nikt nie lubi stać, więc proszę zachować trochę kultury i udać się na koniec. Tym bardziej, że nie są to małe zakupy - tu wymownie zerknął na jej wózek.
(P)- To jak nie przed panią to może chociaż za panią będę mogła skasować? - ach cwana bestyja. Kasjerka patrzy się na nas wymownie nie wiedząc kogo kasować.
(J) - A to już musi się pani zapytać tego pana.

Facet już widać było, że ma dość i mrucząc pod nosem wpuścił paniusie.

Kto był bardziej piekielny oceńcie sami. Gdyby ona miała kilka produktów, ok, przepuściłabym ją, nawet jakby dziecko było małe lub niespokojnie to też byłabym w stanie jej ustąpić ale ludzie... Dziecko to nie jest argument na wszystko.

sklepy

Skomentuj (20) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 93 (131)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…