Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#81957

(PW) ·
| Do ulubionych
Pracowałam parę lat temu na weselu, na którym była masa dzieciaków, no i trzeba je było jakoś ogarnąć, żeby zrobić im grupowe zdjęcie.

Obiecaliśmy im za te 30 sekund skupienia jakąś tam niespodziankę, nic wielkiego, cukierki czy coś tam. Zdjęcie udane, dzieciaki zadowolone, nagle jeden chłopiec w ryk, zaczął kopać, rzucać się, pluć, masakra. No i pędzi do matki i mówi, że go oszukaliśmy! Okłamaliśmy! Miała być niespodzianka a dostał jakiegoś marnego cukierka!

Nie mam dzieci, nie wiem, jak w takiej sytuacji bym się zachowała, ale pewnie obróciłabym w żart, uspokoiła syna, albo odwiozła go do domu, żeby więcej nie świrował. Matka Kacperka nie podzielała jednak moich metod wychowawczych i przyleciała do nas z awanturą, no bo jak to tak, Kacperek jest nauczony, że niespodzianka to poważna sprawa, jakaś konsola, gra, telefon, a nie k*rwa cukierek! Zdenerwowaliśmy jej syna!

Orkiestra przestała grać, goście nie wiedzą, o co chodzi, młodzi próbują łagodzić sytuację, my stoimy jak debile, Kacperek płacze, matka wrzeszczy, cyrk. Wyszli w końcu na zewnątrz, impreza wznowiona, pracujemy dalej.

Poszłam jakiś czas później się przewietrzyć, patrzę, a tam cała rodzinka siedzi i uspokaja młodego, który za nic nie chce przestać płakać. Podeszłam więc do nich i mówię do dziecka, że nic wielkiego się nie stało, nie chcieliśmy, żeby tak wyszło, że go przepraszamy, blabla. No i pytam, czy może chciałby, żebym mu zrobiła ładne pamiątkowe zdjęcie przy fontannie?

Na co rzuciła się do mnie z kolei babcia: "Proszę do niego nie mówić! Proszę się w ogóle do niego nie zbliżać! Kacperek to bardzo wrażliwe dziecko! On teraz do końca życia będzie miał uraz do fotografów.”

Do dziś jak przychodzi do studia jakiś Kacperek, to śmiejemy się między sobą, że pewnie jest bardzo wrażliwy. Nie wiem, dla takich ludzi nie ma chyba ratunku.

wrażliwe dzieci

Skomentuj (17) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 208 (224)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…