Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#82072

~Cyferka ·
| Do ulubionych
Poczta WP, przed którą ostrzegam wszystkich.

Mam dwa maile: jeden na WP, drugi na gmailu. WP jest bardziej oficjalny, wykorzystywany codziennie. W najbliższym czasie zamierzam zrezygnować z poczty "Polski" ze względu na ich genialne sposoby na pobieranie opłat za zmiany hasła.

Wszystkie hasła, które mam (a jest ich całkiem sporo) mam zapisane na kartce (nie klikam "zapisz hasło" na komputerach, z których korzystam). Hasło do poczty, z której korzystam codziennie znam na pamięć, lecz zawsze sprawdzam, czy to jest na pewno poprawne hasło.

W dniu dzisiejszym po raz trzeci w tym miesiącu pojawia się komunikat, że hasło jest niepoprawne. Dobra, za pierwszym razem wysłałem SMS-a jak łoś za 7 zł. Ustawiłem sobie pytanie pomocnicze oraz awaryjnego maila. Kolejna sytuacja, hasło niepoprawne. Wpisuję pytanie pomocnicze... błąd! (to pytanie także dopisałem do kartki). Dobra, wpisuję maila awaryjnego... błąd! (co ciekawe, reklamy z poczty WP mogły przychodzić na mojego maila).
Wyskoczyła mi ikona, że aby odzyskać hasło wystarczy wysłać SMS, oczywiście za 7 zł. Napisałem do pomocy technicznej, gdzie łaskawie odpisano mi po tygodniu, że hasło to będzie abcd, mam 24h na zmianę hasła. Jak mam wpisać hasło to wpisuje takie jakie było. Hasło wpisane takie jakie było stare, klikam OK i pojawia się komunikat, że nowe hasło nie może być jak stare...
Poczta WP nie dość, że wpisywałeś hasło poprawnie, to jeszcze zapamiętała stare hasło. Zmieniam wszystko, ustawiam nowe hasło. Zaznaczyłem zapisywanie hasła na moim prywatnym komputerze.

Wczoraj próbuję ponownie wejść na WP po prostu klikając "Poczta WP", a tu ponownie pojawia się komunikat, że hasło niepoprawne. Obecnie nie ma możliwości kontaktu z pomocą techniczną oraz nie ma podanego pytania dodatkowego i maila awaryjnego, więc jedyne co mi zostało to wysłać SMS za 7 zł, żeby za parę dni ponownie wysłać kolejne 7 zł.

Pocztę zmienię po weekendzie majowym i wszystkich przestrzegam przed dziwnymi zasadami tej poczty (może czegoś nie doczytałem w regulaminie, w co wątpię, ale jeżeli to ja popełniam gdzieś błąd, to proszę, napiszcie w komentarzach gdzie i co robię źle).

Internet

Skomentuj (24) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 70 (100)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…