Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#82532

(PW) ·
| Do ulubionych
Mieszkam w bloku. I to dość sporych gabarytów, bowiem ma piętnaście pięter. Ja wraz z małżonką mieszkam na dwunastym. Ale do rzeczy.

Jakiś czas temu zauważyliśmy na naszym balkonie zgniecioną paczkę po papierosach. Stwierdziliśmy, że może ktoś ją nad nami trzymał i mu wypadła, więc nie przejęliśmy się tym zdarzeniem zbytnio. Jednak kiedy parę dni później sytuacja się powtórzyła i z niższego piętra dochodził głos sąsiada,krzyczącego coś o wsi wprowadzającej się do miasta, zrozumieliśmy, że nie był to odosobniony incydent "śmieci z nieba".

Wczoraj miarka się przebrała. Gdy w przerwie meczu wyszedłem na balkon, przed oczami przeleciało mi w dół opakowanie po skrzydełkach, a potem po płynie do płukania. Ja i trzech innych sąsiadów zauważyliśmy kobiece ręce z czternastego piętra, ciskające owymi odpadami.

I teraz pytanie do Was: co zrobić? Administracja ma to gdzieś, policja myślę, że bez dowodów nic by nie zrobiła, a wspólne odwiedziny winnych też by nic nie dały, podobno ktoś kiedyś sam się pofatygował.

Pozdrawiam.

Blok

Skomentuj (16) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 126 (142)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…