Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#84229

~Nata ·
| Do ulubionych
Mieszkam na osiedlu złożonym z wysokich bloków. W moim bloku jest 6 pięter, na każdym po jakieś 12 mieszkań, więc łatwo policzyć, że lokatorów mamy sporo. W bloku mamy dwie klatki, w budynku naprzeciwko sytuacja ma się podobnie.

Pomimo podziemnych garaży, brakuje miejsca na parkingu osiedlowym – wiadomo, nie każdego stać na wykup miejsca postojowego w garażu. W weekendy ilość samochodów jest zastraszająca, dochodzi do tego, że muszę parkować 2 ulice dalej i zapieprzać do domu z buta.

Śmietniki są tak przepełnione, że ludzie zostawiają worki przed kontenerami – w każdą niedzielę na dziedzińcu unosi się woń weekendowych śmieci, które leżą walnięte na chodniku i taranują przejście. Jest za mało kontenerów w porównaniu do liczby mieszkańców i śmieci się zwyczajnie nie mieszczą!

I w tej komicznej sytuacji, do bloku naprzeciwko, rok temu dobudowali trzecią klatkę. A w tym roku, dobudowują kolejną klatkę do mojego bloku. Kto odpowiada za tak idiotyczne decyzje ja się pytam? Komedia już była, teraz czeka nas prawdziwy dramat.

Skomentuj (14) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 118 (158)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…