Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#84702

(PW) ·
| Do ulubionych
Czy ostatnio była promocja w chipsach na prawo jazdy nie wiem, ale w końcu się złamię i utrudnię komuś życie blokadą od smutnych panów tak dla przykładu, bo inaczej ich chyba nie wychowam. Ale od początku.

Krótka ślepa uliczka blisko centrum. Przy uliczce domki jednorodzinne, pętla autobusowa, park i orlik... Oblegany orlik prze, który po południu ruch na ulicy jest większy niż pod marketem przed świętami. Ponieważ najbliższy parking przy orliku wymaga dogadania się ze szkołą, a następny jest oddalony o "aż" 3 minuty piechotą, sportowcy i mamusie sportowców parkują w parku gdzie miejsc, w których da się zaparkować jest niestety mniej niż zawodników, więc spóźnialscy stają mniej lub bardziej ustawnie na chodnikach przed domami.

Ponieważ chodnik jest prywatny, tylko jak trzeba go posprzątać, nic się z samochodami utrudniającymi wjazd w bramę nie da zrobić. Gdyby kończyło się na utrudnianiu wjazdu dalej kląłbym pod nosem i parkowanie w podwórzu na góra 30 sekund wykonywał przez 5 minut... Niestety nasi mistrzowie kierownicy lub przyszli/niedoszli sportowcy zaczęli zastawiać bramę wjazdową, mimo wolnych miejsc na połowie ulicy (ale trzeba by kawałek podejść na boisko na którym chcą biegać).

Za każdym razem gdy widzę samochód blokujący podjazd, otwieram bramę i czekam kilka minut, zazwyczaj jest to ignorowane, ale przyłożenie telefonu do ucha lub zrobienie paru zdjęć skutkuje natychmiastowym odnalezieniem się kierowcy, który pyta czy ma się już przestawić czy możne tu zostać jeszcze 20 minut do końca treningu. Za każdym razem zarzekają się, że oni ciągle obserwują auto i jakby ktoś wyjeżdżał to przestawią. Na informację, że jeszcze nie wyjeżdżam ale mają następnym razem znaleźć inne miejsce bo nie będę czekał na nich lub policję, tylko wypchnę ich zabawkę terenówką pod sam orlik żeby mieli bliżej przepraszają i obiecują poprawę...

Artykuł 49 kodeksu drogowego chyba jest za słabo omawiany na kursach...

Kolorowa uliczka przy orliku

Skomentuj (9) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 101 (115)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…