Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#85081

(PW) ·
| Do ulubionych
Pisałem kiedyś o tym jak idiota robił sobie selfie w strefie zadymionej(https://piekielni.pl/79206), ale wczorajszy przypadek debila go przebił.

Jako jednostka z KSRG jesteśmy wzywani czasem na zabezpieczenie rejonu tzn. chłopaki z PSP jadą na akcję, a my zajeżdżamy na komendę i czekamy na dyspozycje dyżurnego. Wczoraj tak nas wezwano. Po kilkudziesięciu minutach dyżurny wysłał nas do pożaru domu.

Wzywa starsza pani, która widzi pożar u sąsiada. Po 5 minutach jesteśmy na miejscu i widzę że dom się ostro pali(właściciel miał w środku boazerię na ścianach). Posyłam rotę z szybkim natarciem przez drzwi(zwykłe, drewniane, otwierane na zewnątrz, żaden opór dla "hooligana" https://cn2.strefa998.pl/3661-large_default/narzedzie-ratownicze-hooligan-rosnebauer.jpg).

W trakcie gaszenia dojeżdża autem syn właściciela i mówi mi że w jednym z pokoi jest drogi sprzęt elektroniczny i żebyśmy go ratowali. Ja odmawiam, mam tylko 6 ludzi (ja, kierowca, 4 ratowników), nie będę ryzykował. Facet chce sam tam wejść i szarpie się z jednym ze strażaków. Dopiero na moje: "Stój idioto! Dwa wdechy w środku i nie żyjesz!" się trochę uspokaja. Grozi jednak że nas pozwie i nie wypłacimy się do końca życia.

Po ugaszeniu ognia, okazuje się że "cenny" sprzęt jednak ocalał. Zastanawia mnie jednak czy warto ryzykować życie dla 2 laptopów wartych po około 4 tysiące złotych każdy i jakiegoś nowszego smartfona.

Skomentuj (32) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 125 (137)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…