Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#85470

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Znajoma potrzebowała na szybko kogoś do pomocy przy pewnym projekcie. Nie wymagała specjalnych kwalifikacji, ot, jeszcze parę rąk do pracy. Na jej prośbę wrzuciłam ofertę na OLX, podałam szczegóły, stawkę oraz JEJ numer telefonu.

I tak w ciągu 2-3 dni dostałam:

1. Kilkanaście IDENTYCZNYCH wiadomości o treści: "Szanowni Państwo, W odpowiedzi na przedstawioną ofertę pracy załączam moje CV. Uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej aplikacji i informację zwrotną Pozdrawiam".

2. Kilkanaście telefonów na mój numer z pytaniami o szczegóły. Większość na info, że numer telefonu jest podany w ogłoszeniu i tam proszę dzwonić, grzecznie dziękowała i się rozłączała. Cześć rozłączała się bez słowa. W kilku przypadkach tuż przed rozłączeniem usłyszałam kilka "ciepłych słów". hmmm...

3. Kilkanaście tzw. "sygnałów" tj. dzwonił do mnie nieznany numer, ale zanim zdążyłam odebrać, połączenie było zakończone (po jednym sygnale). ??
Znaczy się, miałam oddzwaniać?

Mam wrażenie, że większość nie zawracała sobie głowy przeczytaniem ogłoszenia, a jeśli nawet, to pobieżnie i bez zrozumienia.

PS. Kilka osób jednak doczytało, co trzeba, zadzwoniło, gdzie trzeba i pracownik się znalazł.

OLX

Skomentuj (15) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 100 (132)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…