Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#85739

~KierownikIC ·
| Do ulubionych
Jestem kierownikiem pociągu.

Jechałem pociągiem TLK do Gdyni. Przyszła do mnie podróżna aby zgłosić problem. Jej miejsce miał zajmować bardzo niemile "pachnący" mężczyzna. I to tak bardzo, że pomimo wolnych miejsc nie była w stanie wejść do przedziału.

Poszedłem aby wyjaśnić całą sytuację. I faktycznie zapach było czuć jeszcze zanim wszedłem do wagonu. W przedziale siedział bezdomny i to z gatunku tych najgorszych. Szczegółów nie będę opisywał. Natychmiast kazałem mu zabrać swoje rzeczy z przedziału, i na najbliższej stacji opuścić pociąg. Niestety nieprzyjemny aromat pozostał, więc otworzyłem na oścież okno i zamknąłem przedział. Podróżnej znalazłem inne wolne miejsce.

Bezdomny bardzo opornie opuszczał przedział. Spowodowało to zainteresowanie innych podróżnych w wagonie. Wpłynęła na mnie kolejna już skarga.

Inna podróżna opisała w jaki to bezduszny sposób wygoniłem starszego, schorowanego człowieka z pociągu na mróz (było kilka stopni na plusie). Że brak we mnie empatii i ludzkich odruchów. I takie osoby jak ja, w ogóle nie powinny pracować na kolei.

Szanowna Pani. Szkoda, że nie powiedziała mi Pani tego wprost, kiedy była ku temu okazja, ani później kiedy sprawdzałem Pani bilet. Tylko wysłała Pani pismo, zupełnie niepotrzebnie uruchamiając całą procedurę. Wystarczyłoby, że zapłaciłaby Pani za jego bilet, a z miłą chęcią umieściłbym tego starszego człowieka u Pani w przedziale.

Kolej

Skomentuj (26) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 252 (254)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…