Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#86299

(PW) ·
| Do ulubionych
Historia MediaMarkt w Chorzowie, ciągnąca się już od grudnia 2019.

Poszedłem sobie uczciwie do sklepu kupić płytę indukcyjną do mieszkania, jak to zwykle bywa, przed czasem, żeby mieć wszystko do montażu kuchni.

Człowiek zadowolony wyszedł ze sklepu, wrócił do domu i czekał.

Kuchnia poskładana, elektryk na miejscu, żeby dopełnić formalności, a tu płyta odmawia współpracy i się nie włącza...

Kontakt z infolinią to jakaś porażka, co telefon, to inny pomysł, ale cóż, wycieczka do sklepu i próbujemy zwrotu, po który sami zapraszali. (Dostali wszystkie zdjęcia, w tym świadczące o tym, że minęło już 30 dni).

W sklepie werdykt, że zwrotu nie przyjmują, bo jednak terminy i tak się tylko pomylili... W ramach przeprosin bon do wykorzystania, no dobra, przełknąłem, bo ludzka rzecz się pomylić. Jedziemy reklamacją z gwarancji, tu opinia serwisu, że płyta spalona i brak plomby na kablach więc gwarancja nie obejmuje.

Chwila namysłu i przecież ja ją już bez takiej plomby kupiłem, znaczy sprzedali już uszkodzony towar. No cóż, skoro tak, to rękojmia. Na co odpowiedź sklepu, że płyta spalona, wiec nie odpowiadają za uszkodzenia w wyniku montażu.
Reasumując - człowiek zostawia im tysiące, kupując w dobrej wierze sprzęt, a oni wciskają jakiś spalony chłam z odzysku.

Uważajcie na MediaMarkt, a ten chorzowski w szczególności.

MediaMarkt w Chorzowie

Skomentuj (9) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 94 (104)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…