Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#86977

przez ~theLeftpocket ·
| Do ulubionych
Społeczeństwo podupadło... Nie wiem czy tylko ja widzę coraz większy bajzel w tym kraju czy rzeczywiście tak jest. Mam wrażenie, że:

1. Jest coraz więcej agresji na drogach - wszyscy się wyprzedzają, częściej niż kiedyś słyszę pisk opon, sebiksy coraz mniej krępują się driftować na ulicy. Parę lat temu to tylko na parkingach centrów handlowych, a dziś w moją osiedlową uliczkę co jakiś czas wchodzi taki jeden z drugim driftem z piskiem. Co chwilę do internetu wpadają jakieś nagrania bójek na drodze... Ograniczenie prędkości nie istnieje. Policji też nie ma. Widział ich ktoś na drodze? Na chodniku na patrolu? TO jest problem.

2. Jest coraz głośniej! - mam wrażenie, że ludzie np. spędzając czas na działkach czy własnych ogródkach nie mają już żadnych oporów przed puszczaniem muzyki na cały regulator; urządzają krzyki, pijackie śpiewy, nie myślą, że to może komuś przeszkadzać, że może obok jest babcia z dziadkiem, którzy chcą w spokoju popatrzeć na swoją pietruszkę, że może obok jest ktoś chory kto chce spokoju, że może w domu obok śpi dziecko; na plażach co kawałek ktoś ma głośnik na bluetootha, to samo nad jeziorem, wulgarna muzyka, wszędzie papierosy, wulgarni ludzie. TO jest problem.

3. Ubogacenie kulturowe Polski - Zachód Europy ma swoich muzułmanów, my mamy Ukraińców. Poprzyjeżdżało tych ludzi mnóstwo, najprostszych robotników, prostych chłopów z biednego kraju. Są głośni, wulgarni, podpici, wynajmując domy czy mieszkania niszczą okolicę (biesiady ukraińskie, hałasy, alkohol). Urządzają bijatyki między sobą, klną na ulicy, jeżdżą najtańszym złomem bez poszanowania przepisów. Multikulti! TO jest problem.

4. Służba zdrowia - obraz nędzy i rozpaczy. Jestem przewlekle chory. Parę lat temu czekałem do specjalisty na kontrolę 3 miesiące, dziś mam terminy na za 7 miesięcy. Bo tak. Co chwilę słyszę, że jakiś lek już nie jest refundowany. TO jest problem.

5. Niedofinansowana Policja - ...ścigająca ludzi za jakieś maseczki, flagi czy inne bzdury. Podczas gdy na 150 km odcinek autostrady A2 przypada JEDEN patrol! Jak zdarzy się wypadek czy pojedzie pijany, dogonią go za... 2h! TO jest problem.

6. Polityka - o ile nigdy w Polsce nie mieliśmy szczęścia do polityków to teraz to już chyba przechodzi ludzkie pojęcie. Największym problemem w Polsce jest LGBT (zarówno dla jednej i drugiej strony to temat najważniejszy)... a premier robi konferencję o 12:00 w południe pod kościołem, żeby ją przerwać bo biją dzwony i powiedzieć "nam nie przeszkadza bicie dzwonów, katolicy bardzo, Europa be"... Toż to śmiech na sali! A służba zdrowia? A bezpieczeństwo na drogach? A miejsca pracy? A to, że nie mamy w Polsce szkół zawodowych i "specjalistów" niedługo będziemy ściągać z Tadżykistanu? Nie... tematem numer dwa (LGBT to nr 1) jest BON TURYSTYCZNY!!

7. Koronawirus - to już temat rzeka, było 6 osób chorych zamknięto szkoły, teraz jest 600 dziennie, otwieramy szkoły. Raz maskę nosić, raz nie nosić. Wiem, że na całym świecie jest w tym temacie bajzel, ale teraz to już zakrawa o jakąś schizofrenię.

8. Wieczna dyskusja o 500+ - super, mamy kasę. Spróbuj z dzieciakiem iść na SOR dziecięcy bo złamał nogę! Dzień i noc wyjęta z życia! Spróbuj go zapisać do lekarza! A wykształcenie? Nauczyciele rezygnują z zawodu, zostają same miernoty. Lekcji nie było pół roku to minister kazał dzieciom dać piątki... Oświata podupada. Mam go wysłać do prywatnej szkoły? Taka szkoła kosztuje więcej niż 500+. Ludzie tego nie dostrzegają. Dziękuję za 500+, postoję.

9. Ceny idą w górę. Czy naprawdę nikt tego nie widzi? Nieee. To prywaciarze podnieśli bo zobaczyli, że ludzi stać. Bo prywaciarze to opozycja! Masakra... ile ludzi tak myśli.

10. A media? Dureńskie programy na TVN albo tłumaczenie w TVP "źródłem TWOICH problemów jest LGBT i zachód europy". Robią z ludzi idiotów. I jedni i drudzy.

Mam wrażenie, że przybliżamy się do Rosji. Ale nie do autorytaryzmu Putina... Do takiej bylejakości jaka tam panuje. Do powszechnej dezorganizacji, do coraz większych nierówności społecznych.

Albo będzie tak jak w Wielkiej Brytanii: do władzy doszły głąby, poparły ich wyspiarskie sebiksy ubogacone kulturowo sebiksami z Polski, Litwy itd. Opuścili Unię Europejską i serio nie wiem czy tam teraz będzie tak różowo.

Polska

Skomentuj (43) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 290 (322)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…