Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#86982

(PW) ·
| Do ulubionych
Jestem gejem i chcę powiedzieć kilka słów o tym, co się ostatnio u nas w kraju dzieje.

Policja aresztowała niebezpiecznego bandytę i terrorystę. Wbrew temu co podają lewicowe media, nie było to aresztowanie bez powodu, nadużycie władzy, czy też środki niewspółmierne do przewinienia. Bandzior ów, Michał Sz., był objęty dozorem policyjnym po tym jak razem z innymi tęczowymi terrorystami napadł na kierowcę samochodu organizacji pro life. Wszystko jest nagrane i można obejrzeć w internecie. Był to rozbój na tle ideologicznym. Mimo zasądzonego dozoru policyjnego Michał dalej chuliganił, więc zastosowano areszt, gdyż dozór policyjny okazał się nieskutecznym środkiem zapobiegawczym przeciwko bandyckim tendencjom Michała. Teraz, za kratami, niczego nie zniszczy i nikomu nie zrobi krzywdy. Bardzo dobrze.

Piekielni są inni tęczowi terroryści, którzy wycierając sobie twarz homoseksualizmem i wykorzystując nas jako pretekst, wszczynają burdy i terroryzują społeczeństwo. Domagają się uwolnienia bandyty z aresztu. Rzekomo walczą o równość, a jednocześnie chcą tworzyć i pogłębiać nierówności. Bandyta może bić ludzi i nie ponosić konsekwencji, bo nosi tęczową flagę? Nie zgadzam się na to i nie chcę by geje kojarzyli się społeczeństwu z bandytyzmem.

Chciałbym w imieniu swoim i gejów, których znam, powiedzieć, że nie popieramy tych zachowań, jesteśmy przeciwni tęczowemu terrorowi i nie mamy nic wspólnego z tak zwaną ideologią LGBT. Homoseksualizm to orientacja seksualna, a nie ideologia i nie zgadzamy się by bandyci spod znaku tęczy wykorzystywali nas jako pretekst do ataków na polskie społeczeństwo.

Jesteśmy normalnymi ludźmi, a działania tych terrorystów nam szkodzą i pokazują nas w złym świetle. Do tej pory nigdy nie spotkałem się z żadnymi nieprzyjemnościami ani złym traktowaniem z powodu swojej orientacji, ale obawiam się, że przez działania tak zwanych "aktywistów LGBT" to może się niedługo zmienić. Odnoszę wrażenie, że oni robią to celowo. Chcą by homo i hetero nienawidzili się nawzajem i walczyli ze sobą. Zaznaczam raz jeszcze, że nie popieram tęczowego terroru i stanowczo odcinam się od wszystkich działań tak zwanych aktywistów. Proszę, nie walczmy ze sobą i szanujmy się nawzajem. Prowokacje tęczowych terrorystów ignorujmy (bo tylko tyle możemy), przed agresją się brońmy (bo mamy do tego prawo) i pozwólmy policji wykonywać swoją pracę.

lgbt

Skomentuj (101) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 308 (386)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…