Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#87310

~Nietoperzyca1234 ·
| Do ulubionych
Absurdu godzin dla seniora część druga.

Ostatnio parę minut po 10 przechodziłam niedaleko sklepu SFD i postanowiłam tam zajrzeć w celu uzupełnienia zapasów, zawsze to bardziej ekologicznie niż zamawiać przez Internet. Dla tych, którzy nie kojarzą jest to sklep z różnymi suplementami, odżywkami, żywnością dietetyczną, skierowany głównie do osób uprawiających sport.

Jakie było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że nic nie mogę kupić, bo w sklepie obowiązują godziny dla seniora. Co jeszcze śmieszniejsze, sklep otwiera się o 10 więc obsługa spędza bezczynnie dwie godziny zaraz po otwarciu. Bo ilu znacie osób po 60 roku życia, które suplementują kreatyninę albo potrzebują izolatu białka?

Weszłam w krótką dyskusję z obsługą, która nie była specjalnie zadowolona z tego jak to wygląda, ale nie udało mi się dowiedzieć kto to wymyślił, żeby w takim sklepie obowiązywały godziny dla seniora.

Jest jakieś rozporządzenie, które mówi, że sklepy takie jak SFD mają mieć godziny dla seniora? Przecież to absurd i robienie pod górkę przedsiębiorcom. A ekologia poszła się walić i tak muszę zamówić przez Internet, bo przyszłam do sklepu w złych godzinach (normalnie nie mam tam po drodze).

Skomentuj (13) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 77 (107)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…