Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#87311

(PW) ·
| Do ulubionych
Covid... Cóż, w końcu i na mnie trafiło. Choć nie do końca - w naszej 6 osobowej grupie w pracy okazało się, że kolega jest pozytywny. Reakcja firmy - wszyscy natychmiast do domu i czekać na telefon. Zgłoszenie do sanepidu, dezynfekcja biura, aut, i co jeszcze można. I z 6 osób 5 dostało od sanepidu obowiązek kwarantanny. Wraz z współmieszkańcami. Czyli jeden zdrowy i nie podejrzewany... Cud chyba? ;)

Co dalej - w piątek pod wieczór dostaję telefon z sanepidu o obowiązku kwarantanny. Oczywiście muszę podać dane współmieszkańców, co też robię. Na koniec dostaję od sympatycznej Pani informację, ze w ciągu pół godziny dostaniemy wszyscy e-mail oraz sms, gdzie będą dane do aplikacji.

W związku z tym, że nic nie dostajemy następnego dnia piszę mail do sanepidu z zapytaniem co jest grane. Odpowiedź - mam dzwonić pod numer alarmowy. Kto próbował to wie, że nie można się dodzwonić. No i sms z groźbą, że moim obowiązkiem jest zainstalowanie aplikacji (fajnie, że ktoś o tym wspomniał).
Ok ściągam plik, loguję się, robię obowiązkowe zdjecie facjaty i już.
A moi współmieszkańcy? Ano nic. Mimo podania wszystkich danych brak ich w bazie. Wiec aplikacja dla nich nie działa. Znaczny zdrowi? Niedziela popołudnie dalej nic.
To tyle jeśli chodzi o całą tę"organizację" covidową.

Ps z ostatniej chwili 6-y kolega oficjalnie dalej nie ma kwarantanny. Znaczy dalej zdrowy?

Trójmiasto

Skomentuj (12) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 115 (121)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…