Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#87682

(PW) ·
| Do ulubionych
Sytuacja z piekielnym kurierem w roli głównej, podobna do tej #87594, która również miała miejsce za naszą zachodnią granicą.

Moi rodzice mieszkają w Niemczech, a ponieważ większość sklepów budowlanych jest tam w tej chwili nieczynna, ze względu na lockdown, potrzebne im rzeczy zamówili w sklepie internetowym.
Paczkę(ok 5,5kg) wysłano DPD (nie było możliwości wyboru) i miała ona zostać doręczona w ostatni piątek, jednak żaden kurier się nie zjawił, a na stronie śledzenia pojawiła się informacja, że doręczenie nieudane... Trudno, czekamy do poniedziałku.

W poniedziałek również, żaden kurier nie przyszedł, a na stronie widnieje informacja, że paczka została doręczona tzn. zostawiona pod drzwiami. Problem tylko w tym, że ani pod drzwiami ani nigdzie indziej wokół domu żadnej paczki nie było.

Następnego dnia do miejsca pracy mojej mamy zadzwonił obcy człowiek z informacją, że znalazł paczkę adresowaną na mamę. Paczka ta, leżała na głównej ulicy miejscowości, w której mieszkają rodzice i zarazem sąsiedniej do tej, przy której mieszkają.

kurierzy

Skomentuj (11) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 136 (146)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…