Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#87763

(PW) ·
| Do ulubionych
Jestem kierowca..., a niech będzie, dziś bez znaku rozpoznawczego :D

Proszę wytłumaczcie mi, dlaczego niektórzy to robią. Nie wiem jak Was, ale mnie to cholernie irytuje jak osobowe mnie wyprzedza tylko po to, żeby 500 metrów dalej hamować cały ruch, bo on skręca w lewo/prawo.

1. DK 62 z Kruszwicy na Radziejów. Przed niewielką wioską wyprzedza mnie osobowe. Wszystko legalnie. Auto wyprzedziło, a 200 m dalej kierowca hamuje. Redukuje prędkość zastanawiając się o co mu chodzi i nagle błysk prawego kierunkowskazu. Kierowca sygnalizuje skręt w prawo. Wyhamowuje mnie do 30 km/h, żeby skręcić. Kiedy mnie wyprzedzał nikogo za mną nie było. Nie mógł sobie odpuścić wiedząc, ze będzie skręcał?

2. DK 15 z Inowrocławia na Toruń. Wracałem już na bazę. Linia podwójna ciągła, ale kierowcy bmw się strasznie spieszy, bo musi koniecznie mnie wyprzedzić na 2 zakrętach (kij z tym, że miał jakaś widoczność). Kilkaset metrów za zakrętami powtórka z sytuacji. Tym razem bmw skręca w lewo. Muszę zatrzymać zestaw, a za mną nic nie jechało.

3. Rekordzista. Sytuacja chyba nawet nie opisana, bo jej nie znalazłem w spisie, ale już nie ma sensu tego robić, bo tylko powielę temat. Jeśli dobrze pamiętam jedno z rond w Oświęcimiu. Jestem załadowany cennymi lekami. Ze względu na typ ładunku, mam zamontowane czujniki przeciążeń i wstrząsu (za mocne przeciążenie/wstrząs mogło spowodować zepsucie leków) i z tego powodu mam nakaz jazdy zgodnie z przepisami. Osobowe audi wymusza mi na rondzie (hamulec w podłogę mimo niewielkiej prędkości, auto staje "dęba". Zjechał tym samym zjazdem co ja. Chciałem go nawet gdzieś zatrzymać, ale okazało się oczywiście, że 200 m dalej skręcić w osiedlowa uliczkę z tonażem. Po dojeździe do miejsca docelowego okazuje się, że ładunek jest do wyrzucenia. Porównanie zapisu z czujników i rejestratora jazdy wykazuje, że do zniszczenia ładunku przyczynił się kierowca audi. Sprawa poszła do sądu.

tir

Skomentuj (56) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 152 (162)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…