Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#87894

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Jak można łatwo zaobserwować, większość psiarzy to idioci. Ostatnio miałem przygodę z najgorszym chyba gatunkiem psiarza.

Kto mieszka w bloku, mógł się natknąć na debila, który wyprowadzając psa na spacer wypuszcza go pierwszego, żeby zbiegł po schodach, a potem sam schodzi i dopiero na dole dołącza do psa.

Było to kilka dni temu. Wchodzę do klatki, a tam na półpiętrze stoi pies, wilczur. Jak mnie zobaczył, zaczął warczeć i szczekać, a po chwili ruszył w moją stronę. Wycofałem i się i zamknąłem drzwi (szklane), pies z rozpędu walnął w nie łbem, po czym zaczął skakać łapami na drzwi, cały czas warcząc.

Kilkanaście sekund później pojawił się właściciel, a pies się uspokoił. Mówię facetowi co zaszło, a on na to się zaśmiał i powiedział, że on tylko tak się bawi i że nie gryzie.

Będzie ciekawie jak dorwie kogoś dalej od drzwi, dziecko najlepiej. Napisałem maila do administracji budynku, opisałem sytuację i podałem dokładny czas kiedy to było, bo przy drzwiach są kamery, oraz poprosiłem by udostępnili mi nagranie jeśli to możliwe.

psy psiarze debile idioci

Skomentuj (40) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 198 (282)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…