Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#88149

(PW) ·
| Do ulubionych
Jeśli komukolwiek by przyszło zamawiać bohaterski samochód z dostawą do domu to odradzam.
Historia jeszcze czeka na zakończenie.

Samochód zamówiony, opłacony kredytem i czekamy. Wg strony i zapewnień sprzedawcy do 7 dni. Pierwszy zgrzyt - auto dostarczone po 12 dniach.
Wygląd 10/10. Odpalamy auto. Jedziemy ze 2 km. Tankujemy auto (pierwszy błąd) i jedziemy dalej. Nie przejechaliśmy 2 kolejnych km kiedy auto zaczęło wyć. Biegi przestały się zmieniać (automat) i przy prędkości 50km/h jechaliśmy na dwójce.

Wracamy na parking podziemny (kolejny błąd). Zostawiamy auto. Wracamy po kilku godzinach ze specjalistą od samochodów, auto już nie odpala. Akumulator się rozładował. Po podłączeniu do komputera pokazało 40 błędów związanych z zasilaniem auta.

Telefon do bohaterskiej firmy był od razu. Jakieś 20 minut po odebraniu auta. Najpierw próbowali nas namówić na naprawę. Potem przestali odbierać telefony. Zadzwoniliśmy z innego numeru żeby odebrali. Zgłosiliśmy pisemnie też reklamację i swoje uwagi i tak czekamy od 10 kolejnych dni.
Właśnie udało nam się rozwiązać jeden problem i wyciągnęliśmy auto z podziemnego parkingu. Wezwany mechanik zna się na tego typu autach, bo je sprowadza od 5 lat. Po zajrzeniu pod maskę stwierdził, że cały przód był skasowany! Szok!

Auto bezwypadkowe w papierach. Pewnie nikt go za granicą nie naprawiał to nie ma nigdzie o tym wzmianki.
Przywieźli grata i go poskładali.

PS Wg strony jest 14 dni na zwrot. Do tego roczna gwarancja. Nie znamy się na autach to zapłaciliśmy żeby ktoś nam sprzedał to co obiecał, więc proszę bez hejtu. Nie każdy musi się znać na wszystkim.
CDN.

internetowy sklep

Skomentuj (30) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 158 (176)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…