Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#88303

przez ~wspinacz ·
| Do ulubionych
Jakieś dwa lata temu w Poznaniu przy ścieżce pieszo - rowerowej powstała mała ścianka wspinaczkowa na wolnym powietrzu. świetna inicjatywa miasta, wspinacze trenują, rodzice przychodzą z dzieciakami, wszyscy zadowoleni.

No właśnie, może nie wszyscy. Dziś rano ściankę zastałam zdewastowaną, jakiś wandal postanowił dokonać zmian konstrukcyjnych. Musiał się do tego przygotować, bo bez narzędzi nie dałby rady. Jedna z płyt odkręcona, wisząca na jednej śrubie. Za to na te śruby poprzykręcano dodatkowe chwyty (pudło z nimi znajdowało się wewnątrz konstrukcji i było niestety widoczne). Poprzykręcano, mimo, że ewidentnie ktoś miał właściwy klucz, skoro mocno dokręcone śruby "odzyskał", lekko i niepewnie, tak, że obracają się pod palcami, tworząc pułapki na nieostrożnych. Szczególnie niebezpieczne dla dzieciaków, dorosły jakoś da sobie radę.

Wątpię, czy jakikolwiek wspinacz zrobiłby coś aż tak głupiego. Zatem prawdopodobnie ktoś, komu obiekt "przeszkadzał" zadał sobie trud zdobycia właściwego narzędzia i przerobienia go na mniej bezpieczny.

Poznań

Skomentuj (6) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 159 (169)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…