Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#88473

(PW) ·
| Do ulubionych
Jestem kierowca tzw. "tira".

Chciałem Wam podziękować za wszystkie komentarze z wyzwiskami i nie tylko, które sprawiły, że znienawidziłem kierowców kat. B. Zgodnie z waszym życzeniem podjąłem decyzję, że nie będę hamował przed idiotami w osobówkach, które mi zajeżdżają lub wymuszają. Chciałbym kolejno pozdrowić:

1. Kierowcę VW z Torunia, który wymusił mi pierwszeństwo i doprowadził do kolizji w Toruniu na skrzyżowaniu Szymańskiego i Skłodowskiej. Na kursie chyba zapomnieli nauczyć, że ja mam pierwszeństwo skręcając z Szymańskiego w prawo i nie mam obowiązku zajmować od razu prawego pasa ruchu, nie? A tam jest ciasno i nie skręcę w prawo nie zajmując lewego pasa.

2. Kierowcę Citroena Berlingo CW, który we Włocławku zajechał mi drogę na ul. Kruszyńskiej przed skrzyżowaniem z Al. Królowej Jadwigi. Pas ruchu, drogi kolego zajmujemy odpowiednio wcześniej, a nie na 10 m przed rozpoczęciem pasa do skrętu. Szkoda tylko, że mocniej nie oberwałeś, bo gdybym wiedział, że zwyzywasz mnie i moją rodzinę do 5 pokoleń wstecz rzucając ku***i i c****i to bym jeszcze gazu dodał. Mam nadzieję, że zęby masz całe, bo nikt mojej mamy nie będzie bezkarnie wyzywał od kobiet lekkich obyczajów.

3. Kierowcę BMW, który 3 razy nie zdołał mnie wyprzedzić na dk 62 miedzy Kruszwica, a Strzelnem i w zemście za nieułatwienie wyprzedzania próbował mnie wyhamować za rondem. Przykro mi biedaku, ze pożegnałeś się z prawem jazdy. Chętnie Cię udupie w sądzie na rozprawie. Mam nadzieję, ze przyjemnie się będzie wywalało kilkanaście tysięcy na naprawę auta. Pamiętaj, że nie będę ryzykował rozwalenia opon, bo jakiś furiat nie potrafi jechać przez 4 km za ciężarówką.

tir kolizja

Skomentuj (100) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 161 (183)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…