Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#88540

(PW) ·
| Do ulubionych
Zostaliśmy z mężem zaproszeni na wesele do syna jego bliskiego współpracownika. To co tam zobaczyłam nadawałoby się bardziej do zgłoszenia do OPS niż na piekielnych. Wspomnę jeszcze, że wesele organizowane jak to podlaskim zwyczajem na 450 osób (ach te obostrzenia pandemiczne), a wiec ogromny ścisk i spęd.

Już w trakcie powitania na sali pewien pan postanowił stanąć przy orkiestrze z noworodkiem bez słuchawek, płacz doskonale zagłuszał początek imprezy.

Ludzie trzymający w jednej ręce dziecko w drugiej kieliszek były normą, później ci sami ludzie chwiejnym krokiem nad ranem wynosili wymęczone dzieci, które oczywiście zostały zabrane na wesele bez wózka ani zabawki, wiec marudzące siedziały całą imprezę na kolanach u rodziców.

Przygotowano oddzielnąą strefę kawiarnianą. W trakcie przygotowywania ławy pani siedząca na kanapie nieudolnie próbowała zawiązać budziki dla ok. 2 letniej córeczki. Nieudolnie, ponieważ była tak pijana, że nie potrafiła już utrzymać wzroku w jednym punkcie. Gdy wychodziłam równie pijany mąż szarpał ją do wyjścia w akompaniamencie płaczącego dziecka.

Godzina coś koło 3, zbieramy się do wyjścia, mąż jeszcze rozmawia, a ja postanowiłam skorzystać z toalety. Stał tam płaczący chłopiec, który szukał swojej mamusi, która powiedziała mu by poczekał chwilkę, a ona wyskoczy do toalety. Pomogłam mu szukać, zajęło nam to dobre 15 min, a mamusię odnaleźliśmy wesoło siedzącą w towarzystwie kilku panów z papieroskiem i drinkiem w altance położonej spory kawałek od wejścia. Zwróciłam jej uwagę, którą zignorowała, a gdy odchodziłam słyszałam jak krzyczy na syna „bo histeryzuje i miał poczekać”.

Nie wspomnę o dzieciach biegających samopas przez całą noc, oraz kilku niemowlakach bez słuchawek wygłuszających z pijanymi rodzicami. Zawsze miałam o tej rodzinie dobre zdanie, ale po tym mocno zweryfikowałam swoją wizję. Sama mam malutkie dziecko i nie powiem, ruszyło mnie to. Serio uchylanie się jest ważniejsze od własnego dziecka?

Wesele

Skomentuj (33) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 159 (179)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…