Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#88901

(PW) ·
| Do ulubionych
No ja pier...! Pierwszy nie powinienem palcem wytykać lecz nie da rady inaczej. Czy wierząc w covid czy nie, choroby są i będą, ale zachowanie ludzi jest wręcz piekielne.

Powoli coraz więcej informacji wychodzi na temat pewnego tenisisty, który ma wystartować w AO. Złożył wniosek o wizę, ale nie wiadomo na jakiej podstawie (miesiąc wcześniej złożył dokumenty o wstęp do Australii - nie spełniając warunków). Dwa tygodnie przed podobno zachorował. Wyniki testu skanowane raz pokazują negatywny, a drugi raz pozytywny wynik. Jeśli miał pozytywny wynik to co robił dwa dni później na imprezie charytatywnej?

W tym samym czasie coraz więcej niemieckich obywateli emigruje na urlop albo na stałe do Bułgarii bo tam nie muszą tak bardzo przestrzegać zasad i obostrzeń. W tekście news'a jest jeszcze więcej smaczków, ale jeśli to prawda to wisienką na torcie jest zakończenie tekstu mówiące o lokalach, które nie przestrzegają ograniczeń bo należą do polityków lub lokalnej mafii.

Nasz Polski grajdołek nie lepszy jest pod tym względem. Na sylwestra marzeń przyjeżdżały osoby, które były na kwarantannie u siebie w mieście, a sprawa wyszła na jaw dopiero gdy wylądowały z Zakopiańskim szpitalu na leczeniu.
Ach o brytyjskim premierze nie wspominając.
Ludzie maja gdzieś zasady czy te rozsądne czy mniej. W sieci krąży filmik z kasku motocyklisty. 202km/h w między wiejskiej drodze, a komentarze pod filmem opieprzające policjanta, że co to to nie on ura bura i się nie przedstawił.
Na nas nie potrzeba komety, sami wymrzemy.

video

Skomentuj (15) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 157 (179)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…