Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#88926

przez ~KierowcaNieBombowca ·
| Do ulubionych
O tym, jak przez kobietę za kierownicą, prawie dostałem ostatnio mandat.
Co się stało? Już wyjaśniam:

Zatrzymałem się przed skrzyżowaniem, aby poczekać na zielone. Normalna sytuacja, każdy kierowca to zna. Tylko że w pewnej chwili zauważyłem w lusterku coś dziwnego (mam nawyk cyklicznego patrzenia w lusterka, słuszny jak się okazuje). Wydawało mi się, jakoby dojeżdżający do skrzyżowania pojazd, nie zwalniał. Po paru sekundach obserwacji (jak szybko auto to minęło reklamy przy drodze), przypuszczenie zmieniło się w pewność, ten pojazd nie hamował.

Jak każdemu normalnemu człowiekowi, nie uśmiechała mi się stłuczka, więc aby jej uniknąć, uciekłem w jedyne dostępne miejsce... Do przodu. Wrzuciłem więc jedynkę i ruszyłem, zjeżdżając za skrzyżowaniem na pobocze (droga gminna, niby dwupasmowa, ale dość wąska. Zawsze jest tam mały ruch, naprawdę nie wiem na ch*j tam światła). Za skrzyżowaniem objawił się jednak mój pech...

Otóż napotkałem tam policjanta w cywilu, no i ten dokonał na mnie "obywatelskiego zatrzymania", a potem próbował dzwonić po kolegów. Czemu tylko próbował? Bo wtedy pojazd, będący prowodyrem całego tego zamieszania, dosłownie przemknął przez skrzyżowanie i pomknął dalej, nie zważając, ani na znaki, ani na nic innego. Na ten widok, zatrzymujący mnie policjant, stwierdził, że rozumie, dlaczego dopuściłem się przejazdu na czerwonym świetle i puścił, prosząc mnie tylko o dane. Potem ja odjechałem, a on zaczął dzwonić po kolegów.

Zastanawiacie się pewnie, co kierowało kierującym, a właściwie (jak już zdradziłem na początku), kierującą pojazdem.
Wyjaśnienie jest niezwykle proste; otóż pani poprawiała podczas jazdy umalowanie ust i nie patrzyła na drogę, bo to w końcu "długa prosta"...


Niestety nie wiem jaką karę dostała pani, jak tylko pozwolono mi sobie pójść, to się zmyłem. Na szczęście mi się upiekło.

policja droga kobieta

Skomentuj (18) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 133 (155)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…