Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#89604

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Znów Vinted i osiedlowe Grażynki biznesu.

Opisałam problem w jakimś komentarzu, ale mam wrażenie, że zjawisko się nasila. Szukam na Vinted okazji z kategorii bliźniaki. Ranking drobnych piekielności od najmniejszej do największej:

1) Zdjęcie dwóch identycznych rzeczy, oznaczona kategoria bliźniaki, w opisie można przeczytać, że podana cena jest za jedną sztukę. Opisy i tak lepiej czytać, ale można się naciąć mimo wszystko.

2) W drugim przypadku już trzeba bardziej poszperać, bo informacja o tym, że cena jest za jedną rzecz jest w opisie kategorii "o mnie", zero informacji w opisie przedmiotów.

3) Największa piekielność: o tym, że cena jest za jedną rzecz nie ma informacji kompletnie nigdzie, ani w opisie przedmiotu ani sprzedającej. Tym bardziej się zdziwiłam, że w połowie opisów ta informacja była, a w drugiej połowie nie, więc założyłam, że te bez dodatkowego opisu to cena za całość. Pół biedy, że pani asekuracyjnie zapytała przy sprzedaży czy chce tylko pojedyncze rzeczy.

Już mi się nawet nie chce zwracać uwagi, że to nieuczciwe praktyki, podobno panie tak robią, bo dużo osób pyta o pojedyncze rzeczy. Raz się niestety dałam naciąć z ubraniem na pewną okazje i musiałam drugi raz płacić za przesyłkę z drugim kompletem.

Vinted

Skomentuj (4) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 116 (124)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…