Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#89615

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Piekielno - irytująca polityka Airbnb.
Zachciało mi się wyjechać na wycieczkę, więc trzeba znaleźć jakiś nocleg. Postanowiłam zobaczyć co wyżej wymieniony portal jest w stanie mi zaoferować, gdyż wcześniej już parę razy z niego korzystałam z zadowoleniem. Jednak tym razem cztery litery postanowiłam przewieść własnym autkiem, więc patrzę na dostępne filtry i jest opcja ”Bezpłatny Parking”.

Od razu wyszukuje mi ileś ofert mniej, zrozumiałe. Ja patrzę sobie na mapce bo jednak im bliżej centrum zwiedzanego miasta tym lepiej. Patrzę ciekawą ofertę i BACH „Tego brakuje: Bezpłatny Parking”. Taki sam komunikat na wszystkich innych ofertach. NOSZ KURCZAKOWA TWARZ nie można po prostu napisać, że na danym obszarze wyszukiwania nie ma żadnych ofert spełniających kryteria?

To samo miałam jak w drodze powrotnej szukałam rozpusty w postaci apartamentu/domku/czegoś z jacuzzi.

Podsumowując: wybierasz sobie odpowiadające ci filtry, dostajesz ileś tam ofert tylko po to aby na każdej był dopisek, że jednak nie są tym czego szukasz. Cóż może akurat nie przeczytasz i zarezerwujesz sobie nocleg bez parkingu/jacuzzi/klimatyzacji/akceptacji zwierząt, czy na czym ci tam zależało bo zaufałeś filtrom...

Uważajcie na to bo według mnie jest to celowe wprowadzanie w błąd.

AirBnB

Skomentuj (10) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 176 (190)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…