Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#89725

przez ~biurowerozterki ·
| Do ulubionych
Przykład szczytu bezczelności.

Biuro mojej firmy mieści się w niewielkim biurowcu, gdzie są dwie toalety koedukacyjne z kilkoma kabinami i pisuarami. Każdy najemca może sam przynieść swoje akcesoria jak mydło, ręczniki, papier toaletowy, spray odświeżający i co tam jeszcze w toalecie może być potrzebne. Sprzątaczka, owszem jest, ale akcesoria każdy ma swoje, nie ma nic do ogólnego użytku. W biurze na ogół jestem sama, bo współpracownicy na zdalnym albo w terenie.

Do teraz zawsze miałam w toalecie swoje mydło, rolkę papieru toaletowego i ręcznika papierowego. Odnosiłam wrażenie, że wszystko to znika zaskakująco szybko jak na jedną osobę, szczególnie, że korzystałam z tego tylko ja, więc mniej więcej wiedziałam, ile zużywam. Podejrzewam więc, że ktoś z innego biura się tymi dobrami częstuje, jakimś wielkim problemem to dla mnie nie było, jak potrzeba to niech bierze, może nie wie, że cudze. Tą konkretną toaletę dzielę w zasadzie tylko z jedną firmą, bo reszta biur znajduje się na drugim piętrze, gdzie jest druga toaleta. Pomysł trzymania tego w biurze i noszenia za każdym razem ze sobą nie specjalnie przypadł mi do gustu, a, o ile mydło jeszcze można podpisać, tak z papierem i ręcznikami ciężka sprawa.

Raz na korytarzu zagadała mnie panna z tej właśnie firmy, z którą dzielę toaletę, czy wiem, gdzie znajdzie papier toaletowy, bo się skończył i chciała dołożyć. Powiedziałam, że papier, mydło i ręczniki każda firma przynosi sobie sama. Pannę chyba to lekko zdziwiło, choć nie przyznała tego, podejrzewam, że nie wiedziała i zwyczajnie brała cudze, więc ucieszyłam się, że tym sposobem, nie będąc niegrzeczną, dałam znać, że czas się zaopatrzyć we własne.

W piątek wyszłam z biura wcześnie, a przed wyjściem skoczyłam jeszcze do toalety i wykończyłam swój papier, jedyny jaki w toalecie był swoją drogą.
Jakież było moje zdziwienie, gdy dziś pojechałam na chwilę do biura i zobaczyłam na drzwiach toalety taką o to kartkę.

"UWAGA!!! Jeśli wykorzystałeś cały papier toaletowy, wyłóż z łaski swojej nową rolkę!!! Nikt nie lubi dupy ręką podcierać!!! Tu jest więcej ludzi, którzy chcą skorzystać!!!"

No i co? Chyba jednak muszę trzymać w biurze :)

biuro

Skomentuj (17) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 127 (127)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…