Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#89757

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Historia koleżanki z pracy, Asi.

Asia pochodzi z dużej rodziny, gdzie wszyscy się wszystkim dzielili i sobie pomagali.
Asia ma kuzynkę Basię, zawsze były blisko siebie, dlatego gdy Basia zaszła w ciążę, oczywistym było, że to Asia będzie chrzestną.

Gdy zbliżał się termin porodu, Asia postanowiła kupić dla dziecka Basi wyprawkę, w ramach prezentu od chrzestnej. Wyprawka była bardzo okazała, wózek, łóżeczko, wszystko lepszych, droższych firm. Asia dosyć dobrze zarabia, ale nadal kosztowało to jej miesięczną pensję. Basia na początku nie chciała przyjąć prezentu, ze względu na wysoką cenę, ale ostatecznie się zgodziła - dziewczyny dogadały się, że gdy dziecko wyrośnie z tych rzeczy, przekaże je Asi która też planowała zajść w ciążę.

Tak minął rok i mimo iż Asia nie zaszła w ciążę, nadal to planuje w najbliższym czasie. Ostatnio podczas rozmowy z mamą Basi, z którą również była bardzo blisko, dowiedziała się, że Basia sprzedawała już wszystkie rzeczy z wyprawki, a za uzyskane pieniądze wybierają się na wakacje.

Nieśmiało upomniała się, że Basia miała przekazać wyprawkę dla Niej. Usłyszała wtedy:
- No wiesz co, prezentów się przecież nie oddaje! Zresztą dobrze zarabiasz, stać Cię na wyprawkę, a Basia ma teraz tyle wydatków! Opieka nad dzieckiem to ciężka praca, Basi się należą te wakacje!

Skomentuj (14) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 159 (171)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…