Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

AdeptkaArcheologii

Zamieszcza historie od: 28 września 2018 - 11:58
Ostatnio: 16 kwietnia 2019 - 13:54
  • Historii na głównej: 4 z 7
  • Punktów za historie: 447
  • Komentarzy: 15
  • Punktów za komentarze: -5
 
zarchiwizowany
Czytając o psach przypomniał mi się mój własny. Kochane bydle ale też i złośliwe. Jej ulubionym zajęciem bylo oczekiwanie za krzakiem na przechodnia. Kiedy ofiara pokonala ok. 1/3 drogi wzdłuż ogrodzenia, psina wyskakiwała z nienacka ujadając okrutnie. Większość przechodniów podskakiwała na pół metra minimum wydając wysokie wrzaski. Pies ponownie chował sie za krzak z wyrazem satysfakcji na pysku.

piekielny pies

Skomentuj (4) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -2 (26)
zarchiwizowany
Moja napruta sąsiadka kiedyś urządziła straszny burdel. Nadmenię, że jej rubensowskie wdzięki odziane byly jedynie w obcisłą mini sukieneczkę i cała okolica mogła się przekonać, iż noszenie bielizny to dla niej abstrakcja. Otóż jej randka okazała się być "one night stand'em" w związku z czym obiła chłopu ryj swoim telefonem. Chłopina jakoś to przeżył, telefon nie, więc domagała się od kolesia by zabulil za zniszczny (przez niego!!) telefon. Jako, że dał jej tylko 50 funtow zaczęła go okładać po ryju tym skuteczniej, oraz postanowiła zawłaszczyć jego kurtkę w ramah rekompensaty za doznane uszczerbki materialno-moralne.. Ziomeczek nie chcial rozstac się z odzieniem, za to jak najbardziej chciał rozstać sie z furiatką, tedy ratował się ucieczką do auta. Niestety panna była zdeterminowna go zatrzymać i wlazła do samochodu od strony pasażera, gdzie zadarłwszy jedną nogę, oparła ją na klaksonie, ażeby okolica cała poznała jaki to niewdzięcznik z tego kolesia. Desperat najpierw grzecznie prosił, potem płakał i błagał, a na koniec wywlekl laske za kłaki z auta. Niestety nim dobiegł do drzwi kierowcy ona znowu była w środku. Zabawa powtórzyła się kilkakrotnie, aż koleś sprzedał pannie przysłowiową lepę i uciekł zanim pozbierała się z chodnika XD
PS. Historię tą dodłam kilka dni temu na pewną grupę fb, więc możliwe, że część osób już zna

Anglia

Skomentuj (2) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -5 (25)
zarchiwizowany

#83366

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Ostatnio małżonek troskliwie zwrócił mi uwagę: "Kochanie, po co tak ciągle przestawiasz rzeczy na półkach, nie szkoda to czasu? Przecież mogły sobie stać jak ostatnio, a Ty je ciągle układasz od nowa. Bez sensu" Cóż, raz w tygodniu ścieram kurze..

męski punkt widzenia

Skomentuj (7) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -3 (49)

1