Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

BellaIza

Zamieszcza historie od: 9 lutego 2019 - 20:04
Ostatnio: 3 listopada 2019 - 18:57
  • Historii na głównej: 2 z 2
  • Punktów za historie: 258
  • Komentarzy: 3
  • Punktów za komentarze: 15
 

#85051

(PW) ·
| Do ulubionych
W zeszłym roku skręciłam kostkę. Chodzić nie wolno, goiło się źle, więc ostatecznie dostałam L4 na miesiąc.
L4 - czyli pracować nie można. Moja kierowniczka jednak nie do końca rozumiała... 10 telefonów dziennie - to było mało. Kiedy nie odbierałam - pisała ma Facebooku lub na numer prywatny (najwyraźniej podał jej go szef - nie wiem jakim prawem). Wszędzie widniał dopisek WAŻNE, PILNE, ODDZWOŃ SZYBKO...

Jakież więc to były pilne sprawy?
Papier w drukarce się skończył, ona nie wie, gdzie jest (kierowniczka - powtarzam). Ktoś podrzucił nam 1 worek ze śmieciami, ona nie umie się zalogować do obsługi kamer.

Dzwonił jakiś pan i pytał czy chcemy ubezpieczenie, ona nie wie, czy chcemy. Ostatecznie po prostu przestałam odbierać i odpisywać.

Tu warto dodać, że byłam wtedy losowym pracownikiem w administracji. Ale wyszło na to, że kierowniczka (!) bez mojej obecności, nie potrafi podjąć żadnej decyzji samodzielnie.

Natychmiast po moim powrocie złożyłam wypowiedzenie. Z tego, co słyszałam, chwilę po tym "kierowniczka" wyleciała z hukiem... No cóż, chyba nikt się nie zdziwił.

praca

Skomentuj (6) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 102 (122)

#84074

(PW) ·
| Do ulubionych
O piekielnym szefie słów kilka.

Kiedy przejęłam arcyważny projekt unijny, szef zaoferował mi premię. Ucieszyłam się, bo miała nią być dwukrotność mojej ówczesnej wypłaty.

Szef jednak zaprosił mnie na poważną rozmowę, podczas której w krótkich żołnierskich słowach wyjaśnił mi, jak taką premię mogłabym uzyskać...Miałabym z własnej wypłaty wypłacać 400 zł miesięcznie i wrzucać je do skarbonki, a pod koniec projektu uzbierałaby się wspomniana wyżej nagroda.

Kurtyna.

Praca

Skomentuj (15) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 156 (166)

1