Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Erick

Zamieszcza historie od: 10 lipca 2013 - 21:30
Ostatnio: 15 grudnia 2018 - 0:51
O sobie:

Nastoletnie monstrum z męskim przezwiskiem, które dla niej brzmi kobieco.
Młoda jestem, głupia jestem, ale na paru rzeczach się znam

  • Historii na głównej: 10 z 16
  • Punktów za historie: 1397
  • Komentarzy: 22
  • Punktów za komentarze: 72
 
poczekalnia

#83740

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Nie ma to jak na dwa tygodnie przed świętami powiedzieć klasie pełnej pierwszaków, że Mikołaj umarł, a prezenty dają rodzice.

Tak właśnie powiedziała pani katechetka na lekcji religii w klasie mojej małej siostry. Małej było strasznie przykro.

Kurtyna.

szkoła religia

Skomentuj (37) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 23 (99)

#83522

(PW) ·
| Do ulubionych
Cholerka jasna.

W zeszłym roku, właśnie mniej więcej okolice listopada-grudnia, zaczął mnie boleć ząb. I to tak, że już wiadomo, że tylko kanałowe i bez dyskusji.

Moja dentystka na wyjeździe, a ząb boli... Idziemy do Dentystki poleconej przez sąsiadkę.

Całkowita suma za ząb wyniosła 480 złotych (moja regularna dentystka bierze 300 w sumie).

480 złotych. Prawie pół tysiąca.

Właśnie wypadło mi pół plomby, którą się mało nie zadławiłam.

We wtorek idę złożyć reklamację.

dentysta

Skomentuj (24) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 41 (113)

#83515

(PW) ·
| Do ulubionych
W pewnym momencie przedszkolnej edukacji mojej siostry, w jej grupie panowała wszawica.

Nigdy się nie dowiedzieliśmy kto "zanosił" choróbsko, ale za to przez pełen miesiąc siostry w przedszkolu nie było. Dlaczego?

Otóż. Młoda idzie do przedszkola po weekendzie. Po dwunastej telefon, żeby dziecko zabrać, bo wszy. Chwila zaraz jakie wszy, cały weekend cacy, żadnego drapania, przecież po drodze do przedszkola (mieszkanie-samochód-samochód-przedszkole) nie złapała. My nie wiemy, proszę przyjechać i zabrać!

Okej. Od razu do apteki po środek przeciw wszom, mama podeszła do sprawy bardzo serio, przez resztę tygodnia małej nie było, żeby się pozbyć robactwa.

Po weekendzie siostra znowu do przedszkola i znowu koło południa telefon, że dziecko ma wszy. Ojciec wściekły. Z mamą właściwie dezynfekujemy cały dom, obie również robi sobie profilaktycznie ten wątpliwej przyjemności zabieg, dziecko kolejny tydzień w domu.

Trzeci poniedziałek. Znowu to samo. Tym razem odbieram siostrę ja i zirytowana proszę panią żeby pokazała mi owe wszy. Pani istotnie pokazuje, ale na moje zapytanie skąd się one biorą i czy wszystkie dzieci mają sprawdzane głowy, pani zmieszała się i powiedziała, że tylko te z dłuższymi włosami, bo bardzo się drapią. Zabrałam małą do domu, pozostawiając słuszny gniew rodzicom.

Czwarty poniedziałek, sytuacja powtarza się... Ojciec składa skargę i odmawia zapłaty za ten miesiąc, bo przecież córki w przedszkolu nie było i za co on ma w ogóle płacić. Dyrektorka oburzona, panie przedszkolanki również, a skąd wzięły się wszy nie wiadomo do tej pory, na pewno nie od nas.

przedszkole wszy

Skomentuj (21) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 163 (165)

#83477

(PW) ·
| Do ulubionych
Miejsce akcji: miejsce przesiadki z busa do busa.

Uczę się w miejscowości X. Jest to jedyne miasto ze szkołami średnimi w pobliżu. Mieszkam w naprawdę niewielkiej wsi koło miasteczka Y. Codziennie jeżdżę więc busem. Kierowców jest dwóch i zwykle koło godziny 15-16 robią sobie zamianę. Spotykają się w pół trasy i zmieniają busami, bo jeden kierowca miał na rano, więc drugi ma do wieczora.

Owe przesiadki trwają do minut trzech, plus bus, który dojedzie na miejsce zamiany pierwszy czeka jeszcze jakieś dwie. Czyli w sumie pięć minut oczekiwania dla jednej grupy pasażerów.

Wracam z praktyk, zmordowana, zmęczona, tylko do łózia. Przesiadka. Okej. Biorę co moje i wysiadam. Nagle pojawia się ON. Pan Piekielny. Z dwoma małymi Piekiełkami. Pan Piekielny stoi i wyzywa obu kierowców, bo on PŁACI ZA TO I ON CZEKAĆ NIE BĘDZIE. Bluzga, odgraża się nawet po wejściu do busa. Samochód rusza, Piekiełka w ilości: dwóch chłopców, a on dalej klnie i klnie. Słyszę go nawet przez słuchawki.

Pęka mi struna. Zwracam mu uwagę, dość kulturalnie. Rozmowa przebiegła mniej więcej tak:
[J]a: Niech Pan się wreszcie uspokoi, a nie bluzga przy dzieciach, nie każdemu się chce słuchać.
[P]an [P]iekielny: A co mi się tu będzie Pani wtrącać, ja już jeżdżę 10 lat i ja wiem, co mi wolno!I będę mówił, co mi się podoba, a nie, że ja będę ku*wa czekał!
J: Jak się Panu tak bardzo nie podoba, że musiał Pan poczekać pięć minut to niech Pan sobie samochód kupi.
PP: Pani to pewnie z Y jest! (co ma jedno do drugiego????)

Wysiadając, PP pokazał mi środkowy palec. PP był w wieku około 40stki.

Dwa dni później:

Piekiełka z matką wsiadają do busa. Starsze Piekiełko: "patrz mama, to ta Pani na tatę nakrzyczała!" Młodsze Piekiełko: "kopnęło w moje siedzenie".
Pani Piekielna wysiadając z busa zwyzywała mnie od ku*ew.

Kierowca busa powiedział jasno, że przy następnej takiej sytuacji wyrzuci Piekielnych z busa i wezwie policję.

bus komunikacja_miejska droga przesiadki

Skomentuj (14) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 129 (163)
zarchiwizowany

#83203

(PW) ·
| było | Do ulubionych
O tym jak doprowadzam moją anglistkę do szału.

Nie chodzę na jej lekcje. Niemal wcale. Ot, tyle, by nie mogła wstawić mi nieklasyfikacji, na sprawdziany i kartkówki jeżeli takowe zapowiada. Powód tej małej rebelii jest dość prosty. Jej lekcje nudzą mnie niesamowicie.

I nie, nie chodzi mi o sposób w jaki je prowadzi. Chodzi mi o to, że ja - w wieku osiemnastu lat i zamiarem pisania rozszerzenia na maturze - nie mam, cholera jasna, zamiaru przerabiać present/past simple i continous po raz x.

Ja rozumiem wszystko, to jest w książce blah blah, ale można przeznaczyć na to jedną lekcję którą bym przecierpiała, ale nie cały miesiąc na boga. Tym bardziej, gdy uczy ona klasę turystyczną z rozszerzonym angielskim!

Tak więc. Anglistka wściekła, bo mam wystarczającą ilość obecności i same piątki ze sprawdzianów i uwalić mnie nie może. Dość publicznie wyrażam się na temat jej lekcji.
Jak zechce nauczyć nas czegoś nowego, to proszę.

szkoła

Skomentuj (4) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -1 (31)

#81746

(PW) ·
| Do ulubionych
Chodzę do drugiej klasy technikum. I jestem kurde blaszka oburzona.

Szkoła to szkoła, nie pięciogwiazdkowy hotel, ale jest jakieś minimum, które placówka spełniać powinna, a ich nie spełnia.
Przykład?

W łazienkach nie ma praktycznie nic. Ręczniki papierowe? Sam papier? Mydło? Jeśli na nie trafisz, to masz serio szczęście. 90% kabin nie ma zamków w drzwiach lub posiada takie, które nie działają.

Na drugim piętrze jest aula. Na wschodniej ścianie jest pęknięcie. Duże. Możliwość pierdyknięcia wprost na uczniów?
Mała, ale jednak.

Tymczasem szanowny pan dyrektor zafundował sobie całkowity remont gabinetu, ekspres do kawy i kamery w szkole, bo PALACZE, ci sami którym całkowicie nieoficjalnie wyznaczył miejsce za szkołą, gdzie mogą sobie palić. Ale pewnie, palacze.

szkoła

Skomentuj (23) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 124 (176)
zarchiwizowany

#81355

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Historia koleżanki.

Koleżanka, powiedzmy na to, Kamila ma dwóch dorosłych braci. Jeden, człowiek do rany przyłóż, drugi... no niezbyt.
Otóż, drugi brat Kamili, nazwijmy go Bartek, zawsze sprawiał problemy. Ale nie o nim dziś konkretnie. O jego wybrance życia, którą ukryję pod imieniem Asia.

Asia i Kamila mają ze sobą na pieńku już od gimnazjum. Poszło o chłopaka, z którym z resztą Asia zaciążyła w wieku lat szesnastu,a który uchylił się prędziutko od odpowiedzialności i zostawił Aśkę z dzieckiem.

Wieść się rozeszła, iż Asia szuka ojca dla małej Julki i drogą okrężną dotarła właśnie do Bartka. I zaczęło się.

1)Nachodzenie
Pewnego razu Bartek i Asia pożarli się strasznie i "zerwali" ze sobą. Asia przyszła pod jego dom o trzeciej w nocy. Przystawiła sobie drabinę do okna wybranka i poczęła w nie walić. Chłopak sen ma mocny jednak, więc zakochana postanowiła zadzwonić dzwonkiem.
Otworzyła jej wściekła matka rodzeństwa, a Asia uraczyła ją smarkami i wypłakanym "B-bo m-myś-śmy się pokłóóóócillliii i ja MUSZĘ z Baaaartkiem pogadać!" Oczywiście prawie sobie nos rozbiła o zamknięte przed nim drzwi.

2)Zatrzymać go za wszelką cenę!
Należy zaznaczyć, iż Bartek nie jest za bystry.
Asia znalazła tatusia dla Julki i nauczona doświadczeniem, postanowiła go przy sobie zatrzymać. Ale jak? Otóż, złapała go na dziecko. Dosłownie. Prosiła swego wybranka, by zrezygnować z antykoncepcji, bo tak wygodniej. A Bartek, oczywiście uwierzył swej kochance i spełnił prośbę. Raz, drugi, kolejny. Chwalił się każdemu, kto chciał słuchać, że "on to swoją zalewa i nic nie zachodzi". No i zaszła.
Zmusiła Bartka by z nią zamieszkał. Kiedy skończyli im się pieniądze, kazała mu przekabacić rodziców, by mogli zamieszkać z nimi.
Ojciec Bartka to człowiek bardzo honorowy. Dał Asi na piśmie, że o ile nie będzie palić/pić/zażywać narkotyków to biorą odpowiedzialność za nią i za dziecko oraz zapewnią jej dach nad głową. I tak, księżniczka, żyła za cudze, do czynszu nie, ale łamała umowę nie raz. Na oczach Kamili i moich, ale nikt nie mógł z tym nic zrobić, bo...

3) Gra aktorska.
"Ja nie wiem, po co ona sobie robi te dzieci, jakby poszła do szkoły aktorskiej to trzepała by takie pieniądze, że szok" - Kamila.
I jest to całkowita prawda. Asia umie rozpłakać się na zawołanie, udawać bóle i kłamać tak dobrze, że naprawdę nikt się nie pozna.
Kiedy zwróci się jej uwagę, jej pierwszą reakcją jest telefon do Bartka, w którym opowiada jak to Kamila ją skrzywdziła i w ogóle wyzywa, ratunku rety. A potem Kamila wraca do domu, gdzie rozjuszony Bartek domaga się sprawiedliwości.
Odkąd Asia pojawiła się w domu Kamili, wszyscy się ze sobą kłócą. Dosłownie.

4) Pani mamo, zajmie się Pani małą?
Asia ma osiemnaście lat i dwójkę dzieci. Julka, ta starsza, w wieku lat 3 wciąż robiła w pampersy, bo Asia "nie miała czasu jej nauczyć". Młodszą zajmuje się głównie mama Bartka i Kamila, a jeśli odmówi, Asia robi awanturę na cały dom. Bo ona ma dzieci i się uczy, a chce wyjść czasem z domu!! Nie ma jej prawie cały czas i tym sposobem, matka Kamili ma trójkę dzieci na głowie, z czego dwójka nie jest jej.

5) Absolutny, kompletny brak współczucia.
Pewnego weekendowego poranka, właściwie przedpołudnia, najmłodsza córka Asi zaczyna wyć. Nie płakać, wyć. Oboje rodziców byli w domu, więc Kamila ignorowała, w końcu nie jej dziecko. Ale po dwudziestu (!) minutach trafił ją jasny szlag i weszła do ich sypialni, by zapytać co się dzieje.
Tymczasem... młodzi rodzice radośnie uprawiają seks podczas gdy dziecko drze się na cały dom. Kamila pękła. Ignorując nagość brata i jego partnerki wydarła się, że są oboje po*ebani i zadzwoniła do rodziców.
I tak oto dochodzimy do punktu ostatniego.

6)NIE BIJ MNIE!!!!!
Po sytuacji z krzyczącym dzieckiem w domu Kamili zapanowała istna wojna. Krzyki i wyzwiska. Nikt nie zauważył, że Asia wyciągnęła telefon i najprawdopodobniej włączyła nagrywanie, bo zupełnie nagle zaczęła krzyczeć, że Kamila ma jej nie bić i żeby przestała.

Młodzi rodzice wyprowadzają się i wprowadzają, a Asia żyje jak królowa z zasiłków i alimentów. Kurtyna.

koleżanka młodzi rodzice video

Skomentuj (21) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 27 (115)

#80498

(PW) ·
| Do ulubionych
Post zainspirowany historią http://piekielni.pl/80483

W gimnazjum, jak już wspominałam, przez całe trzy lata byłam dręczona. Moje próby reakcji zawsze spalały na panewce, większość nauczycieli była głucha, a szczególnie wychowawczyni.

Kiedy nadchodził koniec roku, a wraz z nim ukończenie gimnazjum, klasa zaproponowała, by złożyć się na prezent dla owej wychowawczyni, zwanej dalej Doris (bo wśród uczniów każdy nauczyciel swoje przezwisko ma). Od razu wiedziałam, że nie mam zamiaru na nic się składać, a gdy usłyszałam kwotę jaką mamy wpłacać do skarbnika, aż się ugięły pode mną kolana. Moja gimnazjalna klasa liczyła lekko ponad 20 osób (21?) i chcieli oni składać się po 30 złotych za osobę, co daje 630 złotych.

Odmówiłam, wraz z jedną inną dziewczyną. Odmówiłam, nie ze względu na pieniądze, odmówiłam, bo nigdy nie mogłam przyjść do tej kobiety z problemem i uzyskać pomocy. Odmówiłam, bo wiem, że gdyby chociaż raz zareagowała porządnie to sprawy wyglądałyby choć odrobinę inaczej.

Gdy wieść się rozeszła, że ja i koleżanka nie mamy zamiaru składać się na ten prezent, reszta uczniów patrzyła na nas z mniejszym lub większym obrzydzeniem, ja miałam rozmowę z polonistką na ten temat, sam skarbnik naskarżył (!) na nas swojej mamie, a owa poszła z tym do pedagoga. Nie żałuję.

gimazjum zakończenia roku

Skomentuj (24) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 141 (155)

#80043

(PW) ·
| Do ulubionych
Szkolne palarnie.

Nie sądzę, by ktokolwiek dałby radę pokazać mi chociażby jedną szkołę średnią w której palarni nie ma. Były, są i będą, nieważne jakby nauczyciele z nimi nie walczyli.

Są palarnie, są palacze, a brakuje... papierosów. Owe są więcej warte niż pieniądze, przynajmniej w moim technikum. Jeśli ma się za dobre serce, to w trzy przerwy można się wyprztykać z całej paczki.

Zasadę mam, że daję tylko tym osobom, o których po prostu wiem, że oddadzą. Bo znajomi, bo rotacja papierosów, tu ja pożyczę, ty oddasz przy czarnej godzinie.

W piątek, tenże co był, stoję kulturalnie na owej palarni, paląc ostatniego papierosa jakiego miałam. Po prostu, ostatnia sztuka, na kilka ostatnich zaciągnięć. Podchodzi dama, pyta o papierosa.
Grzecznie odpowiadam, że nie mam, ale tu mi trochę zostało, ja się w sumie napaliłam, mogę oddać.

Odmówiła. Pal licho, że odmówiła. Jak odmówiła?
- Chyba żartujesz, ciapata szma*o, po islamie nie będę palić.

Ps. Jestem Polką, urodziłam się w Polsce, żyje w Polsce. Tylko korzenie mam z Kaukazu, co widać po mojej urodzie. Ech.

szkoła

Skomentuj (37) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 76 (158)
zarchiwizowany

#79985

(PW) ·
| było | Do ulubionych
O tym, jak co roku jestem przysłowiowo rżnięta w tyłek przez własnego ojca.

Lat mam 17.

Odkąd skończyłam 13, nie miałam normalnych wakacji. Rok w rok jestem zaganiana do opieki nad siostrą i o ile w pierwszych latach jej życia było to dość łatwe (spała około 1,5 dziennie, więc mogłam wyciągnąć kopyta i odpocząć), tak teraz, sześciolatka rezolutna, a więc i znudzona.

Jest to uciążliwe, bo ani dłużej pospać, bo wstaje o 8 rano, ani wyjść ze znajomymi do kina, bo kto z dzieckiem zostanie. Dzielnie walczę przez dwa miesiące, do szkoły wracając bardziej zmęczona niż byłam. Gdzież się rozpoczyna owo rżnięcie? Tam, gdzie pieniądze.

Do 2016 roku za mój dwunastogodzinny wysiłek z przedszkolakiem dostawałam przewrotne... 35 złotych dziennie. Dokładnie 2.91 za godzinę...Bo przecież jem i żyję w jego domu, to mnie się więcej nie należy. W tym roku zrobiłam więcej, bo 3000 za dwa miesiące roboty, której uwierzcie, dużo, ale nagle... brałam pieniądze i rzekomo kłamie.

Owa suma potrzebna, bo stara dobra Gigi, mój Asus, którego również kupiłam z głodowej pensji, rozpada się już na kawałki, a pieniędzy ani widu, ani słychu. Na koncie w banku jestem już na minusie.

Ale nie da mi pieniędzy do ręki, bo za młoda jestem. :)

rodzina pieniądze

Skomentuj (2) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -16 (26)