Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Milk

Zamieszcza historie od: 23 stycznia 2020 - 20:03
Ostatnio: 29 maja 2021 - 12:33
  • Historii na głównej: 1 z 1
  • Punktów za historie: 87
  • Komentarzy: 7
  • Punktów za komentarze: 3
 

#88100

(PW) ·
| Do ulubionych
Załóż panele fotowoltaiczne!

Nie wiem jaki jest system działania tych firm i nie wiem kiedy to się skończy.
Od roku dzwonią do mnie marketerzy z propozycjami typu: "Jutro nasz pracownik będzie u Państwa oceniał możliwości założenia paneli fotowoltaicznych. Czy rozmawiam z właścicielem domu jednorodzinnego?"

Za każdym razem spokojnie wysłuchuję tych państwa i odpowiadam na pytania. Nie jestem właścicielem. Wynajmuję mieszkanie w bloku. Mieszkam za granicą.

Nie wiem skąd mają moje dane. Jedyny kontakt do siebie, kiedy wynajmowałam piętro w domku, dałam przedstawicielowi ubezpieczeniowemu, kiedy wykupowałam ubezpieczenia OC rowerzysty (w pakiecie było ubezpieczenie na wypadek gdyby ktoś znajomy rozbił sobie u mnie w domu tablet, taki dziwny pakiet).

Po rozmowie proszę marketera żeby wykreślili moje dane z systemu. Ale widać mimo wszystko podają je dalej, bo co drugi dzień dzwoni inna firma.

Rozmawiam z nimi bo nawet wydaje mi się to zabawne. Przedwczoraj jako pierwsze pytanie pan zadał: "Ile miesięcznie płacą państwo za prąd?" A że żyję w kraju, gdzie rachunki są najniższe w Europie, więc odpowiadam zgodnie z prawdą: 80 zł. "Aaa to się nie opłaca. Do usłyszenia."

Może wiecie czy mogę coś zrobić żeby się to skończyło?

Brrr

Skomentuj (23) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 142 (150)

1