Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Pedrillo

Zamieszcza historie od: 2 grudnia 2019 - 14:44
Ostatnio: 29 listopada 2020 - 17:18
  • Historii na głównej: 5 z 7
  • Punktów za historie: 1569
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: 15
 

#87263

(PW) ·
| Do ulubionych
Jestem gejem i kolejny raz chciałbym coś powiedzieć na temat ideologii LGBT i jej terrorystów, tzn. aktywistów.

Jakiś czas temu pojawiła się wiadomość, że aktywistka LGBT została wepchnięta pod tramwaj. Narracja była iście goebbelsowska - Polak, katolik, patriota, wepchnął aktywistkę pod tramwaj, bo chciał ją zamordować, ponieważ wszyscy Polacy to homofoby, a Polska to taki straszny kraj, że homoseksualiści boją się o swoje życie i tak dalej. Pisały o tym przede wszystkim antypolskie gadzinówki na czele z GW, ale też "normalne" media.

Tymczasem okazało się, że to fejk. Całkowicie zmyślona historia. Taka sytuacja nie miała miejsca. Żaden z motorniczych ZTM nie zgłosił takiego wypadku, ZTM sprawdził nagrania z kamer i nic takiego nie było, a do prokuratury ani na policję nie wpłynęło żadne zawiadomienie. Można o tym przeczytać na przykład tutaj, albo poszukać na własną rękę w google.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/521855-fake-news-aktywistki-lgbt-ze-stop-bzdurom

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Jak aktywiści LGBT chcą pomagać homoseksualistom i zmieniać świat na lepsze, skoro ich orężem są kłamstwa, nienawiść, przemoc, wandalizm, terroryzm i bandytyzm? No, chyba że wcale im nie chodzi o dobro gejów i lesbijek, tylko o coś innego...

lgbt fake news

Skomentuj (66) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 166 (228)
zarchiwizowany

#87338

(PW) ·
| było | Do ulubionych
Co zaparkowane na osiedlu samochody mają wspólnego z zakazem aborcji i rządem PiS?

Nie wiem, więc pytam was, bo "protestujący" poprzebijali opony i pomazali sprayem (hasła "je**ć PiS", "aborcja" i błyskawice) kilka samochodów u mnie na osiedlu, w tym mój.

Co najlepsze, sam od początku uczestniczyłem w protestach, bo choć kwestia aborcji mnie nie dotyczy, to chciałem wesprzeć kobiety i osobiście mam dość pisowskiej dyktatury, ale to zdarzenie mnie skutecznie zniechęciło. Pisowska dyktatura przynajmniej nie zniszczyła mi samochodu.

protesty wandalizm

Skomentuj (20) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 56 (138)

#87048

(PW) ·
| Do ulubionych
Jestem gejem. Zamieściłem tu niedawno wpis, w którym skrytykowałem zachowanie tak zwanych "aktywistów LGBT". Spora część użytkowników zaczęła pluć na mnie jadem, obrażać mnie i zarzucać mi, że nie jestem gejem i zmyślam. Wiadomo, szkoda z takimi rozmawiać.

Dzisiaj natknąłęm się na coś takiego: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/515047-gej-mocno-o-srodowisku-lgbtdestrukcyjne-chore-z-nienawisci

Wpis innego geja, na twitterze, w którym stwierdza mniej-więcej to samo co ja. Jemu też zarzucicie, że udaje geja i mówi nieprawdę?

Wygląda na to, że sympatycy ideologii LGBT mają jeszcze jedną negatywną cechę - na niewygodną prawdę reagują agresją.

ideologia lgbt

Skomentuj (56) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 218 (298)

#86982

(PW) ·
| Do ulubionych
Jestem gejem i chcę powiedzieć kilka słów o tym, co się ostatnio u nas w kraju dzieje.

Policja aresztowała niebezpiecznego bandytę i terrorystę. Wbrew temu co podają lewicowe media, nie było to aresztowanie bez powodu, nadużycie władzy, czy też środki niewspółmierne do przewinienia. Bandzior ów, Michał Sz., był objęty dozorem policyjnym po tym jak razem z innymi tęczowymi terrorystami napadł na kierowcę samochodu organizacji pro life. Wszystko jest nagrane i można obejrzeć w internecie. Był to rozbój na tle ideologicznym. Mimo zasądzonego dozoru policyjnego Michał dalej chuliganił, więc zastosowano areszt, gdyż dozór policyjny okazał się nieskutecznym środkiem zapobiegawczym przeciwko bandyckim tendencjom Michała. Teraz, za kratami, niczego nie zniszczy i nikomu nie zrobi krzywdy. Bardzo dobrze.

Piekielni są inni tęczowi terroryści, którzy wycierając sobie twarz homoseksualizmem i wykorzystując nas jako pretekst, wszczynają burdy i terroryzują społeczeństwo. Domagają się uwolnienia bandyty z aresztu. Rzekomo walczą o równość, a jednocześnie chcą tworzyć i pogłębiać nierówności. Bandyta może bić ludzi i nie ponosić konsekwencji, bo nosi tęczową flagę? Nie zgadzam się na to i nie chcę by geje kojarzyli się społeczeństwu z bandytyzmem.

Chciałbym w imieniu swoim i gejów, których znam, powiedzieć, że nie popieramy tych zachowań, jesteśmy przeciwni tęczowemu terrorowi i nie mamy nic wspólnego z tak zwaną ideologią LGBT. Homoseksualizm to orientacja seksualna, a nie ideologia i nie zgadzamy się by bandyci spod znaku tęczy wykorzystywali nas jako pretekst do ataków na polskie społeczeństwo.

Jesteśmy normalnymi ludźmi, a działania tych terrorystów nam szkodzą i pokazują nas w złym świetle. Do tej pory nigdy nie spotkałem się z żadnymi nieprzyjemnościami ani złym traktowaniem z powodu swojej orientacji, ale obawiam się, że przez działania tak zwanych "aktywistów LGBT" to może się niedługo zmienić. Odnoszę wrażenie, że oni robią to celowo. Chcą by homo i hetero nienawidzili się nawzajem i walczyli ze sobą. Zaznaczam raz jeszcze, że nie popieram tęczowego terroru i stanowczo odcinam się od wszystkich działań tak zwanych aktywistów. Proszę, nie walczmy ze sobą i szanujmy się nawzajem. Prowokacje tęczowych terrorystów ignorujmy (bo tylko tyle możemy), przed agresją się brońmy (bo mamy do tego prawo) i pozwólmy policji wykonywać swoją pracę.

lgbt

Skomentuj (101) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 309 (387)

#86369

(PW) ·
| Do ulubionych
O agresji i przemocy wobec homoseksualistów w Polsce, pisze gej.

Sytuacja zdarzyła się latem zeszłego roku. Szedłem przez jedno z większych miast. Jak zwykle bywa na głównych ulicach, różni ludzie rozdają różne ulotki. Trafiłem akurat na aktywistów LGBT (T jak terroryzm chyba) i jeden chciał mi wcisnąć jakąś tęczową ulotkę. Odmówiłem grzecznie i idę dalej, a on za mną, trajkocze coś o tolerancji i wpycha mi do ręki ten papier. Po n-tej grzecznej odmowie w końcu wziąłem i patrząc na niego wyrzuciłem do śmietnika. Idę dalej i nagle słyszę za sobą szybkie kroki. Odwróciłem się i w ostatniej chwili uniknąłem ciosu. Aktywista-terrorysta zamachnął się drugi raz, ale byłem szybszy i psiknąłem mu gazem w oczy. Na odchodnym tylko usłyszałem, że oni mnie znajdą i że już nie żyję i moja rodzina też.

Pierwszy raz w życiu zostałem napadnięty na ulicy i to nie przez łysych sebków w odzieży patriotycznej, którzy rzekomo na potęgę biją gejów w Polsce (jak to twierdzą lewicowe media) tylko przez aktywistów LGBT, którzy podobno walczą o tolerancję, akceptację i bezpieczeństwo takich ludzi jak ja...

lgbt

Skomentuj (19) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 141 (235)

#85693

(PW) ·
| Do ulubionych
Jestem gejem i chciałbym zabrać głos w sprawie ideologii LGBT.

Na początku muszę napisać trochę o sobie. Jestem normalnym facetem, orientacja nie jest sensem mojego życia, tylko moją cechą. Nie obnoszę się z tym, nie chodzę na parady przebrany za kobietę czy obwieszony dildosami i nie domagam się od nikogo specjalnego traktowania. Moi rodzice są katolikami, ja jestem katolikiem tak zwanym WWW - Wigilia, Wielkanoc, Wszystkich Świętych. Rodzice nigdy nie mieli problemu z moją orientacją. Znajomi również. Nigdy nikt mnie nie dyskryminował, nie atakował ani nic z tych rzeczy. Na imprezy i inne spotkania, gdzie wszyscy przychodzą w parach, ja przychodzę ze swoim facetem i nikt nigdy nie miał z tym żadnego problemu. Zachowujemy się normalnie, nie gzimy się przy ludziach, co zresztą uważam za obrzydliwe i niegrzeczne niezależnie od orientacji.

Nigdy z powodu swojej orientacji nie miałem żadnych problemów ani nieprzyjemności, ale obawiam się, że niedługo się to zmieni, a to za sprawą ruchu LGBT, który rzekomo walczy o tolerancję i nastawia całą Polskę przeciwko nam, homoseksualistom.

Walka o tolerancję w wykonaniu LGBT polega na obrażaniu, opluwaniu i atakowaniu wszystkich, którzy nie są homo i nie podzielają tej ideologii. Atakowani są nawet biseksualiści, bo też nie są homo, tylko bi. Walka o tolerancję w wykonaniu LGBT polega na bezczeszczeniu polskiej flagi, bezczeszczeniu symboli religijnych katolików oraz na galopującej agresji, nienawiści i pogardzie do innych ludzi, co można zaobserwować bez trudu w przestrzeni publicznej, zwłaszcza podczas parad równości - choćby słynne nagranie jak osobnik z tęczową flagą na twarzy nazywa ludzi o innych poglądach "starymi k***ami" i życzy im śmierci. Walka o tolerancję w wykonaniu LGBT polega na szerzeniu nienawiści do wszystkich, którzy mają inne poglądy. LGBT to najbardziej nietolerancyjni ludzie, jakich widziałem...

Ludzie ci oddają homoseksualistom niedźwiedzią przysługę. Nie chodzi im o żadną tolerancję, chodzi im o władzę i pieniądze. Homoseksualistów wykorzystują jako pretekst do terroryzowania społeczeństwa i wymuszania na władzy różnych rzeczy. Geje tacy jak ja są w ich rękach tylko i wyłącznie narzędziami, środkiem do osiągnięcia celu.

Nigdy nie było żadnych problemów i konfliktów na linii homo-hetero, dopóki nie pojawiła się ideologia LGBT. Homoseksualizm =/= LGBT. Homoseksualizm to orientacja, nie ideologia.

Nie dziwię się społeczeństwu, że ma dość ideologii wciskanej im siłą i terrorem. Sam mam dość.

Dlatego proszę, w imieniu swoim i wszystkich normalnych gejów, nie utożsamiajcie każdego z nas z tymi terrorystami.

lgbt

Skomentuj (64) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 442 (550)

1