Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Schaedling88

Zamieszcza historie od: 13 maja 2019 - 16:45
Ostatnio: 24 września 2020 - 18:55
  • Historii na głównej: 1 z 1
  • Punktów za historie: 97
  • Komentarzy: 21
  • Punktów za komentarze: 38
 

#85381

(PW) ·
| Do ulubionych
Nie jestem wojującą feministką, ale...

Jest u nas na stażu dwudziestoletnia dziewczyna. Normalna, kulturalna, obowiązki wypełnia sumiennie. Jakiś czas temu otrzymała wiadomość z sekretariatu, że ma się stawić na rozmowę z naczelnikiem i kierownikiem komórki organizacyjnej, opiekującej się stażystami i praktykantami. Sytuacja nieco niepokojąca dla młodej, bo naczelnik rzadko kiedy wzywa do siebie pracowników, a nasz zespół nie miał zastrzeżeń do jej pracy. No ale ktoś najwyraźniej miał.

Okazało się bowiem, że jakiś inny, bliżej niesprecyzowany stażysta wydrukował jej zdjęcie w bikini i osobiście pofatygował się do naczelnika z żądaniem wyrzucenia dziewczyny ze stażu. Naczelnik podobno chłopaka pouczył, ale żeby było sprawiedliwie zaprosił na rozmowę naszą stażystkę i kierownika praktyk.

I tak oto dwóch 50-letnich facetów postanowiło poinformować dziewczynę o zaistniałej sytuacji. I tłumaczą jej, że w sumie to nic wielkiego się nie stało, że chłopak się chyba w niej zakochał, że lepiej będzie, jeżeli dziewczyna usunie to nieszczęsne zdjęcie ze swojego Instagrama, bo w sumie to tak nie wypada. Żeby dodać jej otuchy, kierownik praktyk zapewnił ją, że on przecież wie, że nasza praktykantka nie jest żadną lafiryndą i nie musi się absolutnie niczym martwić i że może już wrócić do pracy. Dziewczyna w szoku wydukała tylko, że chciałaby poznać tożsamość obrońcy moralności, ale panowie zasłonili się ochroną danych osobowych.

Skarga do ludzi z Diversity & Inkclusion już poszła. Może w końcu zrobią coś pożytecznego.

Skomentuj (48) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 98 (132)

1