Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

digi51

Zamieszcza historie od: 22 września 2010 - 8:54
Ostatnio: 7 kwietnia 2021 - 19:28
  • Historii na głównej: 211 z 235
  • Punktów za historie: 118952
  • Komentarzy: 4326
  • Punktów za komentarze: 36000
 
[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
7 kwietnia 2021 o 19:28

@bazienka: widzę na widzialnej ręce, że jest tam mnóstwo ludzi biorących co popadnie - czy to na handel czy ot tak, bo czemu nie, jak za darmo. I najlepsze jest to, że są to ludzi, którzy piszą wiadomości w bardzo bezczelnym tonie. Przykładowo oddawałam kilka paczek pieluch. Pisze kobieta "rezerwuję". Pytam, kiedy chce odebrać. "A kiedy pani będzie kołol pasażu?" "Na pewno nie w najbliższym czasie, odbiór na osiedlu X" "Oj to mi się nie opłaca, pani przywiezie, pani na pewno ma auto". A że kobita wyglądała raczej potencjalną babcię niż mamę zapytałam ile dziecko ma lat. "Dwa" - pani chciała dwuletnie dziecko wcisnąć w pieluchy w rozmiarze 2 (chyba do 6kg). Jak zaczęłam się potem przyglądać - pod co drugim ogłoszeniem pisała "rezerwuję"

[historia]
Ocena: 6 (Głosów: 6) | raportuj
6 kwietnia 2021 o 22:48

@Morog: Chyba to on się znudził skoro interesował się innymi babami i ją do nich porównywał. Kopnij psa i bądź zszokowany, że cię ugryzł :D

[historia]
Ocena: -5 (Głosów: 7) | raportuj
6 kwietnia 2021 o 22:45

@ooomatko: A ile spalin produkują samochody? Ile zanieczyszczeń powoduje produkcja ubrań, które czasem zakładamy raz czy dwa? Ile drzew niszczymy na mebelki wymieniane co parę lat? To wszystko powinien być przywilej na kartki, tylko dla wzorowych obywateli!!! :D

[historia]
Ocena: -2 (Głosów: 8) | raportuj
6 kwietnia 2021 o 18:15

@ooomatko: Tak, dzieci też powinny być przywilejem. Własne mieszkanie powinno być przywilejem. Internet powinien być przywilejem. Kanalizacja powinna być przywilejem. Tak samo prąd, samochód, dobry mebel albo ciuch Przecież nie może być tak, żeby człowiek coś miał tak po prostu. Komuno wróć mocno?

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 13) | raportuj
6 kwietnia 2021 o 7:39

@calineczka: wszyscy macie zajebiście smutne życie, że tak psioczyć na innych. Siedźcie w domu bo tacy wiecznie niezadowoleni z pretensjami do całego świata zatruwają życie normalnym ludziom

[historia]
Ocena: 3 (Głosów: 3) | raportuj
4 kwietnia 2021 o 12:19

@Tolek: Chirurgia szczękowa a stomatologiczna to dwie różne bajki i obydwie specjalizacje istnieją

[historia]
Ocena: 10 (Głosów: 10) | raportuj
31 marca 2021 o 20:07

@Armagedon: Co w tym dziwnego, w każdym kraju jest mentalne wieśniactwo.

[historia]
Ocena: -1 (Głosów: 7) | raportuj
31 marca 2021 o 17:04

@metaniel: o, jaka szkoda, że skasowałaś konto po jakże rozległej i bezsensownej odpowiedzi, na mój "agresywny" komentarz, w którym zwyczajnie cisnę z ciebie bekę, niedowartościowana panienko.

[historia]
Ocena: 2 (Głosów: 10) | raportuj
31 marca 2021 o 15:28

@metaniel: piękny laurka napisana sama sobie, tylko co to ma wspólnego z moim komentarzem. Jarasz się tym jaką cudowną psiarą jesteś, twierdząc, reszta psiarzy to w większości idioci. Serio, g... Mnie obchodzi, co twój pies robi, w ogóle nie o tym pisałam. Ale widocznie musiałaś się pochwalić.

[historia]
Ocena: -5 (Głosów: 27) | raportuj
31 marca 2021 o 12:05

@metaniel: i oczywiście jako psiara masz się za chwalebny wyjątek od reguły, w którą wierzysz nie? Jasne, wszyscy na około idioci, a ja jeden błyszczący diament :D rozumiem, że każdy lubi poczyć się wyjątkowy, ale można inaczej błysnąć osrywaniem grupy, do której się samemu przynależy

[historia]
Ocena: 4 (Głosów: 4) | raportuj
30 marca 2021 o 17:58

Dokładnie tak samo jaka cała reszta internetu, a poniekąd społeczeństwa.

[historia]
Ocena: 9 (Głosów: 9) | raportuj
30 marca 2021 o 17:52

Na serio widziałeś takie sytuacje tylko w kontekście palaczy i papierosów? Wiele razy obserwowałam próby wcinania się w kolejkę, ale akurat ani razu nie widziałam, żeby ktoś użył argumentu, że on tylko po papierosy. W sumie ci ludzie nie używają żadnych argumnetów oprócz "bo ja muszę..."

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
28 marca 2021 o 19:47

@Allice: dokładnie jak w moim przypadku, do tego źle dobrany obwód, bo syf z sieciówek rozciąga się po kilku miesiącach, tak że cycki dołem wypadają

[historia]
Ocena: 7 (Głosów: 11) | raportuj
27 marca 2021 o 22:11

@Ohboy: Dokładnie. Albo bluzka pod szyję albo głupie komentarze, z czego "ale bym się położył na takich cycuszkach" to najdelikatniejsze.

[historia]
Ocena: 17 (Głosów: 17) | raportuj
27 marca 2021 o 18:49

@Kitty24: właśnie, takie wpadki to nie wynik rodzaju biustonosza, tylko źle dobranego rozmiaru.

[historia]
Ocena: 2 (Głosów: 6) | raportuj
27 marca 2021 o 7:44

A ja uważam, że zdecydowana większość ludzi to nie idioci, tylko są kwalifikowani jako idioci, bo nie zgadzają się w jakiejś kwestii z kimś, kto chętnie ich z tego powodu zakwalkifikuje jako idiotów. A tutejsza społeczność potrafi być piekielna, oj potrafi, jak posiedzisz dłużej to się przekonasz. Czytając historie na tej stronie faktycznie można odnieść wrażenie, że "wszyscy źli, a my dobrze", ale co w tym dziwnego? Tu się opisuje piekielne zachowania! Jest dużo historii o babciach autobusowych? Hurr durr, wszystkich staruchom odpitala! Jest dużo historii o psiarzach olewających agresję swoich psów? Psiarze to psychole. Historie o roszczeniowych maDkach? Bo wszystkie mają pieluszkowe zapalenie mózgu! A podejrzewam, że o każdym tu piszącym możnaby napisać kilka historii, kiedy to on zachował się nie teges. I wychodzi, że wszyscy ludzie są piekielymi idiotami.

[historia]
Ocena: 8 (Głosów: 8) | raportuj
26 marca 2021 o 6:41

@Presti: skoro wydałeś 68tys za remont generalny normalnego (chyba nie za dużego mieszkania), to nie wiem, czemu uważasz, że 100tys za remont mieszkania "wołającego o pomstę do nieba" to kwota przesadzona.

[historia]
Ocena: 3 (Głosów: 5) | raportuj
25 marca 2021 o 7:19

@Presti: no i pewnie zapľaciłeś za wszystko 10tys, c'nie?

[historia]
Ocena: 3 (Głosów: 5) | raportuj
24 marca 2021 o 15:42

Zawsze przez pięć dzieliłam to, co uczniowie opowiadali o nauczycielach w szkole, ale wiem, że i tacy nauczyciele są. Miałam praktyki w szkole i widziałam nauczycieli, którzy byli naprawdę świetni i inspirujący, ale i takich, którzy nawet w obecności praktykantów pół lekcji robili przepytkę i wydzierali się na uczcniów, a drugie pół kazali im robić zadania albo coś czytać i siedzieli sobie z kawką.

[historia]
Ocena: 7 (Głosów: 7) | raportuj
24 marca 2021 o 14:03

@doflamingo1993: Coś Cię zabolało, że taki napastliwy jesteś? Obrażaj się na cały świat, że niestety fukcjonuje on w taki sposób, że faceci starają się o kobiety, a nie na odwrót. Chociaż w dzisiejszych to bym polemizowała. Tak, zapraszałam facetów na randki. Ba, dostawałam nawet odmowy! A ile się na te zaproszenia czasem naczekałam i nigdy nie doczekałam... ;) Coś za coś, kolego. O ile faceci częściej wychodzą z inicjatywą, co uważasz za strasznie niesprawiedliwe, to wyobraź sobie, że kobiety często z tą inicjatywą nie wychodzą, bo boją się oskarżeń o to, że się narzucają, że są bezczelne i wychodzą przed szereg. Rozumiem, że w Twoim idealnym świecie najlepiej by było gdyby zapraszanie kogoś gdzieś nikogo nie zobowiązywało to płacenia za tą osobę. Np. jak kolega zaprosi Cię na urodziny, a potem kazał za siebie zapłacić, bo przecież on na Twoich mniej wypił - niesprawiedliwe w wuj. Mam dla Ciebie mega radę, która rozwiąże wszystkie Twoje problemy - nie masz hajsu, jesteś skąpy albo zwyczajnie nie inwestujesz w lokaty bez pewnego zysku to zaproś kobietę na spacer. Jeśli będzie zainteresowana TOBĄ to się zgodzi. Albo czekaj na zaproszenie. Zmień myślenie kobiet. Bo póki co Twoja marudzenie sprowadza się do jednego - chciałbyś, aby kobieta się z Tobą umówiła, więc ją zapraszasz, ale że uważasz, że świat jest niesprawiedliwy nie zapłacisz za nią. To trochę burackie, wiesz?

[historia]
Ocena: 6 (Głosów: 6) | raportuj
23 marca 2021 o 16:49

@szafa: Tu się zgadzam. Wydaje mi się, że najgorszy wiek na szukanie partnera to tak ok.28-35 lat (z perspektywy kobiety). Niektórzy zdążyli się już pożenić i odziedzić, inni są przynajmniej w stałych związkach i śluby planują. Zostają ci baaaardzo nieatrakcyjni, chamy i prostaki, nieogarnięci (bezrobotni, na garnuszku rodziców, niebieskie ptaki) i wieczni chłopcy zainteresowani tylko szybkim bzykankiem. Potem, w okolicach 35-40, ci co się młodo ożenili zdążyli się już po części rozwieść, wieczni chłopcy powoli jednak zaczynają się zastanawiać nad stabilizacją, no i wygląd przestaje grać, aż taką rolę, a że niektórzy faceci jak wino, to bardziej atrakcyjni są w wieku 40 lat niż 20. Tylko chamy i prostaki się nie zmieniają ;)

[historia]
Ocena: 4 (Głosów: 4) | raportuj
23 marca 2021 o 16:42

@szafa: Tylko z jednym się w sumie (połownicznie) nie zgodzę. Zawsze wolę przy sobie mieć tyle pieniędzy, aby zapłacić za siebie. Ale jednak wychodzę z założenia, że zapraszająca osoba pokryje rachunek. Uważam, że będąc zaproszonym naciskanie na to, że zapłaci się za siebie jest lekko niegrzeczne i może mieć dwojaki wydźwięk. 1. nie chcę mieć u ciebie żadnego długu wdzięczności - wolę się z tobą więcej nie spotykać (to jest jeszcze ok) 2. uważam cię za osobę ubogą, której nie stać na zaproszenie mnie na kolację (to nie jest ok).

[historia]
Ocena: 5 (Głosów: 5) | raportuj
23 marca 2021 o 16:36

@Plastek: Niby tak, ale to jest swoisty rodzaj eksperyment, rodzice chyba jednak niechętnie eksperymentują na dzieciach. Problem jest zawsze kiedy dwie osoby wyobrażają sobie zupełnie różne tempo rozwoju związku i nie są w stanie pójść na kompromis. Aczkolwiek apropos Twojego pierwszego komentarza nie wydaje mi się, aby autorka pisała, że samo w sobie było to piekielne, tylko potraktowała jako wstęp. W końcu napisała Zapytacie pewnie, co w tym piekielnego?", czyli zdaje sobie sprawę, że te dwie sytuacje to nic piekielnego.

[historia]
Ocena: 6 (Głosów: 6) | raportuj
23 marca 2021 o 16:32

@helgenn: Domyślam się. Mi samo świadomie "wyluzowanie się" w jakimś temacie wydaje się wręcz niemożliwe, podobną złotą radą w każdej sytuacji życiowej jest "nie martw się" i nic poza tym, jakbym umiała przestać się martwić to bym przestała :D

[historia]
Ocena: 6 (Głosów: 8) | raportuj
23 marca 2021 o 15:58

@Librariana: A wiesz, że akurat "odpuszczenie" pomogło u osoby, którą znam? ;) Tzn może nie dosłownie, ale faktycznie starali się o dziecko niemal obsesyjnie, na tyle, że już pewnym momencie nie myśleli i nie mówili o niczym innym (zakładam, że bzykać się przy tym nie zapomnieli), potem pani dostała awans, udało im się kupić wymarzony dom, zajęli się remontem, na tyle, że zaaferowani nowym gniazdkiem i nowymi zadaniami w pracy jakoś tak zamietli temat dziecka pod dywan... i boom, ciąża. Stres wywołany obsesją zajścia w ciążę może jednak wpływać na płodność. Oczywiście "odpuszczenie" nic nie da jeśli jest po prostu inny problem znacznie utrudniający poczęcie dziecka.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10169 170 następna »