Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#73443

Konto usunięte ·
| Do ulubionych
Witam. Poruszę dziś dosyć kontrowersyjny temat, mianowicie strajki.

Mieszkam na ulicy Wiejskiej, tuż przy samym sejmie.
Ja rozumiem, że ludzie się wściekają i organizują protesty. Odkąd PIS doszedł do władzy, tego typu rozrywki mam przynajmniej dwa razy w tygodniu. Staram się nie zwracać na to uwagi, rozumiem frustracje i chęć postawienia na swoim.

Jednak właśnie teraz od około 3 godzin dostaję kociokwiku, ponieważ gwizdy, syreny, alarmy, krzyki, wuwuzele, tuby i bomby atomowe wwiercają się w mój mózg niczym wiertło. Pomimo zamkniętych okien, włączonego wiatraka i muzyki hałas jest nie do zniesienia.

Za kilka dni mam egzamin, ni cholery nie mogę się skupić na nauce. Naprzeciwko mojego bloku jest biurowiec, ludzie sobie pracują przy komputerach, generalnie trzeba pracować głową. Jak oni mają się skupić na swojej pracy? Albo nocni pracownicy, którzy muszą się wyspać po pracy. Tematu rodzin z malutkimi dziećmi już nawet nie będę poruszać, bo każdy wie z czym to się je.

Czy nie można takich demonstracji przeprowadzać z trochę większą kulturą i empatią? Piszę, ponieważ cichsze demonstracje też się zdarzają, da się? Da.
Serio to cokolwiek wnosi, że tabuny z trąbkami zatrują życie głównie mieszkańcom i pracownikom w obrębie tego cholernego sejmu? Bo nie sądzę, żeby politycy coś sobie z tego robili :/.
A ludzie mają ochotę walić głową w ścianę po kilku godzinach takiej "rozrywki".

Małe edit.
Pojawiło się (czego się spodziewałam) sporo hejtów w komentarzach. Dla sprostowania, nie jestem paniusią hrabianką, która sobie narzeka z braku lepszego zajęcia. Czytajcie ze zrozumieniem. Nie mam nic przeciwko demonstracjom, przywykłam. W tej historii poruszam sposoby jej przeprowadzania, a nie sam fakt, że takowe są.
A są uciążliwe nieraz baaaardzo. Komentarze typu "to się przeprowadź" - nie sram, za przeproszeniem, pieniędzmi, żeby było mnie na to stać. Podejrzewam, że moi sąsiedzi też nie.

Skomentuj (59) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 281 (355)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…