Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

biedraska

Zamieszcza historie od: 25 marca 2017 - 21:45
Ostatnio: 7 kwietnia 2017 - 18:18
  • Historii na głównej: 2 z 2
  • Punktów za historie: 384
  • Komentarzy: 8
  • Punktów za komentarze: 23
 

#77796

(PW) ·
| Do ulubionych
Nie wiem czy warto tu się rozwijać.
Po prostu, pan żul oddał mocz stojąc w kolejce do kasy.

Skomentuj (11) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 195 (221)

#77644

(PW) ·
| Do ulubionych
Witam wszystkich, do tej pory tylko czytałam, ale postanowiłam się podzielić też swoimi historiami z pracy na kasie w markecie z owadem. Pracuję tu już ponad 2 lata, każdy dzień to nowe wyzwanie, a kiedy myślę, że wszystko już widziałam to zawsze znajdzie się coś nowego.

1. Rzucanie towaru gdzie popadnie to norma, ale ludzie mrożonki, lody czy mięso chyba można odnieść do lodówki, tłumaczenia nic nie dają, klient wie swoje.
2. Karta Moja Biedronka - hit. Okazuje się, że zwalnia ona z kultury osobistej. Podkładanie karty prosto pod nos, bo jeszcze przypadkiem kasjer nie zauważy, zamiast "Dzień dobry" słyszę codziennie "Mam kartę" - korci mnie, by odpowiedź "Ja też" i olać delikwenta.
3. Zamykanie kasy na przerwę/koniec zmiany/trzeba zrobić coś na sklepie, powtarzać trzeba kilkakrotnie, nie pomaga też to, że kasa jest zamknięta zieloną tasiemką- klient udaje, że nie widzi/nie słyszy i kwituje to słowami "no jak już się wypakowałem to chyba pani skasuje", albo "oj, bo ja mam tylko jedną rzecz i odliczone", po czym 5 minut liczy drobne w portfelu.
4. Obleśni mężczyźni 60+, teksty typu "oj chyba pani chora, mogę panią wypieścić" to chleb powszedni, to samo z podchodzeniem i dotykaniem na sklepie, nie pozwalam na to - od razu odsuwam się i proszę o nie obejmowanie, nie dotykanie, ewentualnie grożę ochroną jak to nie pomaga. Zastanawiam się dlaczego traktuje się nas tak przedmiotowo? To sklep, a nie dom publiczny.

Mam w zanadrzu wiele historii związanych z pracą z klientem, jak jesteście ciekawi to chętnie się nimi podzielę. :)

sklepy

Skomentuj (20) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 189 (229)

1