Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#85273

~Inspiron5767 ·
| Do ulubionych
Dotychczas myślałem, że te mityczne maDki są wytworem wyobraźni internautów i specjalnie są pisane na ich temat prowokacje. Ale niestety wczoraj się przekonałem, że chyba faktycznie istnieją.

Mam sąsiadkę, która ma 7-letnią córkę. Ogólnie fajna kobietka i czasem się spotkamy na kawie. Nie ma między nami żadnej większej zażyłości. Po prostu gadka, jak kolega z koleżanką.

3 dni temu poprosiła mnie, żebym zaopiekował się jej córką, bo rodzice pojechali na spóźnione wakacje, a ona chciała wyjść na wieczór panieński koleżanki.

Odmówiłem oczywiście i nastąpiła obraza majestatu Panny Księżniczki, która nawet dziś "cześć" mi nie odpowiedziała na klatce schodowej.

Piekielne moim zdaniem jest to, że chciała dać swoje dziecko pod opiekę tak naprawdę obcego faceta, którego zna "o tyle, o ile".

Poza tym ja musiałem następnego dnia iść do pracy na poranną zmianę, ale „włączysz młodej laptopa, zrobisz kanapki i przesiedzi sobie do 15.00”. Nie, nie włączę lapka i nie zrobię kanapek. Zapytałem, czy dobrze się czuje, sądząc, że wezmę do siebie jej dzieciaka i zostawię potem samego w domu na pół dnia.

Ludzka głupota czasem nie zna granic. I pomyśleć, że taka umysłowa ameba bierze 500+ z moich podatków... Ech...

Skomentuj (99) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 175 (239)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…