Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#86229

~arek1967 ·
| Do ulubionych
Jestem pewien, że znajdzie się wiele osób, które wyleją na mnie wiadro pomyj po tym wpisie. Jednak w końcu od tego jest ten portal, by wyrażać swoje zdanie.

Powiem tak: uważam, że masowy napływ Ukraińców do Polski to dla naszego narodu nieopisana i przykra w skutkach PLAGA. Nie wiem jak inni, ale ja mam same złe doświadczenia w kontaktach z ludźmi tego pochodzenia. Ogólnie do Ukraińców, nic nie mam. Ale podejście polskich pracodawców, którzy kierują się tylko i wyłącznie swoim portfelem i tym, by więcej zarobić, a ludziom jak najmniej zapłacić, jest godne pożałowania.

Zatrudniają tych ludzi jako kierowców, kelnerów, sprzedawców, nawet na kierowniczych stanowiskach – i nic nie byłoby w tym złego, gdyby nie fakt, że zatrudniają osoby niekompetentne do danego stanowiska i przede wszystkim nieznające języka polskiego!

Jakiż to absurd i nonsens zatrudniać na kasie w biedronce Irinę, która nie potrafi zdania po polsku wypowiedzieć. Ja się pytam, kto do tego dopuszcza?

Uberem jeździ Jurij, który nie zna polskich znaków drogowych i gubi się w większym mieście, a kelner Michałow przynosi ci kawę z mlekiem zamiast herbaty, bo „ni panimajo pa polski”. Miałem do czynienia nawet z sytuacją, kiedy osoba pochodzenia ukraińskiego, która nie potrafiła ANI SŁOWA wypowiedzieć po polsku, pełniła rolę kierownika ds. komunikacji i PR-u w dużej firmie.

Serio? Uważam, że to ambaras i śmiech na sali, co się u nas ostatnio dzieje.

Podsumowując, żeby wyjaśnić tym mniej kumatym. Nie jest to wpis atakujący Ukraińców, a właśnie Polaczków, moi kochani.

Skomentuj (37) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 148 (220)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…