Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#77487

(PW) ·
| Do ulubionych
Pamiętacie komunikator GaduGadu? On jeszcze istnieje. Niestety nie służy do rozmowy. A szkoda, bo chyba do rozmowy został stworzony.
Pojawiła się w gadulcu funkcja Losuj Rozmówcę. No to Wi-fi losuje, a nuż trafi się jakiś rozmówca o podobnych zainteresowaniach. Ale Wi-fi to jednak głupia bestia. Na GG szukać kogoś do pogadania...

Teraz na GG szuka się do spotkań sponsorowanych (delikatnie rzecz ujmując...). Zacytuję kilka kwiatków:
1. "hej wale sb stringami siostry zlac sie w nie i wyslac ci foto?"
2. "Parka po 30 szuka chętnej do trójkąta-zainteresowana? odpisz"
3. "Hej mała, lubisz adrenalinę? może skok ze spadochronu i seks w trakcie?"

Pisownia oryginalna, bo co dziwniejsze wiadomości to robię screena rozmowy. A tego typu propozycji jest mnóstwo.
Najbardziej dziwią mnie reakcje na odmowę. Zostałam nazwana już ku**ą, dziwką, szmatą, a najbardziej śmieszy mnie drewniana cipka :D bo odmówiłam spotkania w wiadomym celu (gdzie sens i logika).

Zdjęcie profilowe:
1. jeśli nie mam - wyślij fotę, najlepiej w bieliźnie, albo nago, ewentualnie się opisz.
2. jeśli mam siebie z facetem (głupia myślałam, że to debili odstraszy) - zostaw tego przeszczepa, ja będę lepszym partnerem/kochankiem.
3. jeśli na profilowym mam cokolwiek (książkę, motocykl, kwiatka, piłkę, kota)- wyślij zdjęcie, opisz się (patrz punkt pierwszy).
Już wiem dlaczego na GG zostało mi 6 znajomych. Reszta komunikator usunęła (też to zrobię).

Z ciekawości wlazłam na czat. CZAT TEMATYCZNY. Wymyśliłam nick związany z moją pasją i wiekiem (np. łyżwiarka_34, zmotoryzowana_27, paznokciowa_19). Liczyłam (o ja głupia!) na rozmowę związaną z nazwą pokoju. Czyli o szkole, książkach, sporcie itp. Ale było to samo co na gadu. Propozycje dyskretnych spotkań za kasę. NIKT nie zapytał o pasję/hobby. A nazwy niektórych osób odstraszały:
1. mlody_z_duzym
2. zonaty_kochanki
3. stary_ale_jary
4. dyskretny_sponsor
5. w_trasie_chetny
I mogłabym tak w nieskończoność. Powtarzam: Czat tematyczny.

Były pytania, czy przyjadę na piwo i sex, czy ocenię przyrodzenie, czy XX cm mi wystarczy... Zdjęcia członków zamiast dzień dobry to standard (nie pytając, czy chcę takie zdjęcie).
Rozmawiałam o tym z koleżanką. Dla zbity weszła na ten czat z nickiem ciasna_15tka. Wyszłyśmy na fajkę. Po powrocie było 408 (!) powiadomień o chęci prywatnej rozmowy. I to nie był czat erotyczny. Tam nie miałabym odwagi zajrzeć.

Myślałam, że człowiek jest istotą rozumną i potrafi pohamować swoje instynkty. Myliłam się. Wiem, że człowiek w internecie może być każdym. Ale używanie rozumu nie boli.
Nie wiem jak to skomentować. Puenty też nie będzie.

Ludzie! Dla mnie to jest CHORE...

instynkty człowieka

Skomentuj (56) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 195 (269)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…