Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Uwaga, uwaga!

Firma windykacyjna Vex roznosi po Wrocławiu ulotki/papierowe paski z żądaniem kontaktu. Moja matka dostała takie dwa.

Po telefonie i awanturze (oni krzyczeli na nią, nie odwrotnie) powiedzieli jej, że ma zanieść ten papierek do sąsiadki spod innego numeru.

Ja dorwałem ulotkarza z tym samym szajsem pod swoją bramą. Kręcił, opowiadał farmazony, ale w końcu przyznał, że wrzuca do wszystkich skrzynek ten sam śmieć z żądaniem kontaktu. Gdy mają w bramie jakiegoś "klienta", to każą sąsiadom zanosić im papiery, żeby wywrzeć na dłużniku presję, ale jednocześnie zbierają dane wszystkich którzy dzwonią.

Gdy dziś dzwoniłem do nich i żądałem wyjaśnień, jakiś bezczelny Pawian najpierw usiłował, krzykiem, wydębić moje dane, a potem na wszystkie moje pytania odpowiadał "trochę kultury!" i "co tak agresywnie?". Gdy powiedziałem, że nie mam u nich długów i nie ma nade mną żadnej władzy, rozłączył się.

Drugi telefon odebrała jakaś dziewoja, która nie bardzo wiedziała, co mówić. Odesłała mnie do ich strony internetowej i też się rozłączyła.

Czy ktoś jeszcze dostał takie świstki?

Zamierzam drążyć temat aż przestaną stosować takie zagrywki - pamiętajcie, że jutro może trafić na Was albo Waszych starszych rodziców lub dziadków.

Z nimi ten Pawian z pierwszej rozmowy może zrobić wszystko, nawet wpędzić w fikcyjne zadłużenie!

Wrocław

Skomentuj (27) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 213 (223)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…